Мои произведения

Ludicross

New Member
Joined
Sep 23, 2008
Messages
469
Reaction score
68
Реших да поставя темата тук, тъй като това, което ще ви представя са сигнатури, логота и други и е вместо да правя нова тема ...

За пръв път, когато започнах да боравя в Photoshop, а след това го изтрих:

Без да гледам от никъде
Без да гледам от никъде 2
Без да гледам от никъде 3
Гледах от урок, но си го допълних сам

Тези са от скоро, след като започнах отново да използвам Photoshop, но рядко:
Лого, без да гледам от никъде
Лого за приятел като гледах от урок
Лого за приятел без да гледам от никъде
Лого за приятел без да гледам от никъде 2
Сигнатура като гледах от урок
Сигнатура като гледах от урок 2
Снимка като гледах от урок
Гледах от урок
Гледах от урок 2
Гледах от урок 3
Без да гледам от никъде

Е, това е. Моля давайте оценки. Приемат се всякакви критики, но моля без вулгарни коментари.
 
Last edited:
Като гледам самите картини, без текста виждам ,че ти се занимава и повечето ми харесват, но когато погледна текста стигам до извода ,че не съчетаваш самите цветове добре. Аз с photoshop съм нууб ,така че няма да давам оценка, щото к'во разбирам аз !? галиба .....
 
Произведението с George Parvanov си го бива ::D:
 
Аз на фотошоп съм бог на нуубовете но просто тая картинка с Първанов ме разби :)
 
Надявам се сега да си по-добър ... :) Но тези като за начало са "пирфекни" :d
 
Супер са!Аз също съм много зле с PhotoShop :p
 
Last edited:
аз не съм кой знае колко по-добре ама пак знам това-онова :p и до колкото гледам се справяш много добре :)
 
И аз не съм много добър от 1-2 седмици се занимавам по сериозно ето какво направих преди 1-2 часа днес

rkxxzj6fbq097kopt4xaol2fso1bqb0ge4qyppf6.png


Сигурен съм, че има някои недостатъци, но няма кои да ме учи уроци гледам понякога, а повечето неща сам си научих. Дайте оценка (angel)
 
Platinum ти ли си правил логото на Skrii.com (think)
 
sharkyrulz не слагай твои произведения в моята тема, моля. Направи си твоя! Damian - за пръв път чувам този сайт...
 
Platinum това с "George Parvanov" много ме изкефи
 
Last edited:
Само това с Първанов ми хареса... Другите неща някак не се съчетават като цвят. Все едно да смесиш синьо с кафяво :D

Ако искаш помощ с Photoshop-а, пиши на скайп: lazarov_95

Ще се опитам да ти помогна ;]
 
Това с георги първанов ме разби (nqh)
 
не са лоши, но въобще не се залъгвай че са нещо кой знай кво, защото аз без да гледам от никъде правя по добри неща от твойте с уроци, които чесно казано са големи бози (авторите или са некви сакати или ти не си изпалнил всичко като хората) чети още уроци все пак така се учат техники ... ще ме извиняваш ако съм те засегнал нещо ....
 
camouflage спри да се правиш на голямото про с photoshop . Защо да не са кой знай кво пък? Дай някое твое произведение да видим дали е нещо ?
 
шрифта е зле иначе като цяло е добре ;) 8/10
 
и аз съм зле но ми се струва като да имаш бъдеще с фотошоп продължавяй трябва ти повече изобретателност...
 
Още ли ги коментирате ... Темата е от преди 1 година, а самите картинка от година и нещо. Отдавна съм спрял да се занимавам с Photoshop, защото .... ами не знам защо. :D
 
Оставете тея старите глупости и бих искал да ми дадете оценка на това:

av-12100.png
yinsigv1.png