[Help] Модули за сайта

Astra

New Member
Joined
Sep 1, 2008
Messages
384
Reaction score
91
Имам сайта като на Devilmu (подобен е) но съм с сезон 3 епизод 1 версия апък искам да го иползвам някои може ли да ми каже как да си адна и геройте от Сезон 3 ? :doh:
 
На оригиналния сайт си ги има... освен ако Devil не са ги сменили
 
Еми...незнам чесно да кажа не съм пробвал ще си едитна поста ако стане и да локвате ако не.... нз

и казах че сайта е като девилму обаче не е от тях дамиан ми искаше пари за него


Пробвах...не става...няма ги за сезон 3 работите...но пак може да се използва...
 
Last edited:
апф никои няма ги даде....баси някой като иска нещо винаги съм му давал...моля ви за 1 просто нещо вие се скатавате...Моля лок никои няма хелп маи...
 
Ем изпроси си оригиналния уеб на Escape там си има сичко :D иначе как се добавят нз
 
Могат да се добавят и ама е много работа. Само ти казвам, че може ама не знам как само защото не сам големия спец по ПХП и нямам си и идея. Но мисля, че имам някаква малко представа как да се направи. А и FeliXcat е прав. Най-добре ще е да си вземеш сайта на Escape Mu който предполагам, че ще трябва да заплатиш. Може и да греша. Най-добре говори с някой от екипа на Escape Mu ;]
 
еми емералд му нещо такова беше е същия саит апък има за сезон3 модулите...
 
Имам сайта като на Devilmu (подобен е) но съм с сезон 3 епизод 1 версия апък искам да го иползвам някои може ли да ми каже как да си адна и геройте от Сезон 3 ? :doh:

Ето ти кратък урок как става:
1. Взимаме информация от SQL

Code:
$sql_name_check = $db->Execute("SELECT Name,class,strength,dexterity,vitality,energy,money,accountid,mapnumber,clevel,resets,MapPosX,MapPosY,pklevel,life,mana,LevelUpPoint,Experience,ctlcode,pkcount FROM Character WHERE Name=?",array($character_get)); 
$name_check = $sql_name_check->numrows(); 
$info = $sql_name_check->fetchrow();

Код на расата "64 - DarkLord", "65 - Lord Emperor" (останалите си ги намери сам)
2.1

Code:
if($info[1] == 64) { $info[1] = 'Dark Lord'; }
if($info[1] == 65) { $info[1] = 'Lord Emperor'; }


Sample: Таблица: Class: <? echo("$info[1]"); ?>


And: Таблица: Class: Lord Emperor
2.3

Code:
  <tr>
                    <td colspan=2 align="left" width="120">Class:</td>
                    <td colspan=2 align="left" width="100"><?  echo("$info[1]"); ?>
                    </td>
                  </tr>

П.П. Ще получавате неща когато се научите как да си ги искате!

1. Научете се как да пишете на четлив и разбран Български Език!
2. Не бъдете нахални защото никой не е длъжен да Ви дава каквото и да било.
3. Пускайте темите в правилният раздел и с точно описание на проблема
4. Не правете излишен СПАМ
5. Спазвайте правилата!
 
  • Like
Reactions: RhysFox
Добра работа колега :) И на мене може да ми притрябват... Някой ден ;]
 
еми емералд му нещо такова беше е същия саит апък има за сезон3 модулите...

Ако Damian ти е дал уеб-а той го е променил за неговата версия.....
Който и да ти го е дал е бил на 99b ^^
 
вярно е не е за сезон 3 не ми го е дал дамиан...тои ми искаше пари за него каза 100 лева....