Мнения за Nokia N97?

StoneAngel

Well-Known Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,077
Reaction score
193
Какво ви е мнението за Nokia N97 ?
nokia-n97-Games.jpg
 
Модерен 5800. Изчистени са голяма част от бъговете по софтуера. Снима хубаво видео гадни снимки (особено на тъмно няма ксенон) и е сравнително дебеличък.

Не можем да кажем мнение тъй като не знаем за какво ще се използва. Мултимедия/филми,игри,музика или интернет и четене на документи?
 
Главно интернет за снимките знам нокията им куцат нещо тия на Симбияна последните 5800,5530
 
добър е много, ама дали е здрав :D
 
Няма какво да говорим, един от най - добрите ГСМ-и за сега....
 
Главно интернет за снимките знам нокията им куцат нещо тия на Симбияна последните 5800,5530
На живо съм го изпробвал само 1 и то не за интернет. Nokia N82 снима прекрасно дори и на тъмно има и ксенонова светкавица.

Изпробвах я с голям интерес. Клавиатурата ми беше страшно удобна. Тъч скрийна може и да ми се струва но е по-добър и по-чувствителен от 5800. Механизма, който държи клавиатурата обаче ми се вижда много крехък. Имам чувството, че след година и половина работа ще го строша. Като цяло е много красива на вид като изключим бутона от ляво до този за вдигане на слушалката и това, че е дебеличък и в джоб надали ще стои много хубаво.

Като функционалност е добра.
 
Аз говорех главно за тази серия на нокия 5530,5800 и н97 че не снимат добре на нощен режим ! Зимам я чист бартер за 5530 само трябва да я преинсталирам което е 20 лева и мисля че съм на далавера :) ! Снимките не ме вълнуват чак толкова много,за тия работи има апарати ^.^
 
Last edited:
Самия телефон е бавничък като работа ... от около 7 месеца съм с тоя телефон и е супер красив(или поне за мен или определено дърпа окото) има доста функции ама тряя пазене мноо .
 
Здрави са колкото моя 5310 :D

Това че вия неможежте да запазите един телефон неозначава че телефона не е здрав !
 
Аз телефони не мога да пазя но Sony Ericsson K750 е железен. Горкият телефон изпускам съм го от автобуси във пясък надирам е с ключове и стотинки и горкия пак работи без проблеми. :)
 
Аз телефони не мога да пазя но Sony Ericsson K750 е железен. Горкият телефон изпускам съм го от автобуси във пясък надирам е с ключове и стотинки и горкия пак работи без проблеми. :)

Нз Сони неги оважавам от доста време :) ! като цяло ме интересува дали тези който са се добарвали до н97 какво им е като цяло впечетлението :)
 
Аз телефони не мога да пазя но Sony Ericsson K750 е железен. Горкият телефон изпускам съм го от автобуси във пясък надирам е с ключове и стотинки и горкия пак работи без проблеми. :)


Burn it with gasoline - the Epic test! :D
 
Stone честно да ти кажа въобще не съм очарован от тоя N97... Аз съм с 5800 и е определено по-добър според мен. И на дизайн ми е по-красив и на всичко.. Ако искаш интернет и снимки по-добре си вземи iPhone 3GS.
 
Stone честно да ти кажа въобще не съм очарован от тоя N97... Аз съм с 5800 и е определено по-добър според мен. И на дизайн ми е по-красив и на всичко.. Ако искаш интернет и снимки по-добре си вземи iPhone 3GS.

iPhone моляте неми говори за това дърво (speechless) Ако имах тези пари щях да си взема Nokia N900 :)
 
Дам и това е добър избор. :) Ако не мразиш се пак толкова много SE може да си вземеш SE Satio. :)
 
Телефона е хубав но според мен не е най удачният избор
Запо ?!
Ами защото клавиатурката като се плъза с времето започва да се отваря сама и това е гадно. :)
 
Долно копие на Motorola Milestone Android.
 
Взимаш си като мене Nokia E61i и забравяш за всичко :)

btw. N97 е добър избор нали знайте , че няма вечни неща :)