Мерси DarksTeam!

Bupyc™

New Member
Joined
Jul 10, 2008
Messages
504
Reaction score
327
Здравеите , от днес съм DarksTeam Member. Ще помагам с каквото мога , и както мога.
Искам да благодаря на всички Member-и (Parsy,Mephisto,Niker,AfterShock,DarkMaster,Xaphan )
Които ме удобриха за DarksTeam Member !
Надявам се и Real които не намерих никаде да не е против.

Ако има нещо пишете ми PM :)

Ем това е и мерси отново на целия DarksTeam


Поздрави Bupyc
 
е браво бе Bupyc-е поздравелния и за напред да помагаш
П.П Тряба черпиш :p
 
Ще пратя по омару + 2 лв ти купи 1 бира от мене че си ми малко далеч :d:d
 
Честито и от мен :)
ПП: И аз не отказвам почерпка ^^
 
Virus П.п ко има некви пр може да ми пишеш
по темата мн се радвам 3а тебе дано да помагаш на всички които ти искат хелп шото е мн шит да не 3наеш нешто апак да нема кои да ти хелп
ЧЕСТИТО
 
Честитка :) и на мене мн ми help-на :D
 
Ае честитутка и да слушкаш ::p:
 
Честито ! Да си жив и здрав и се да помагаш. Гледай само да не те домързи, че тогава става много готино ;)
 
10x и на двамата ,
Аз подадох молба тъи като няма какво да правя по цял ден тъпея в къщи ... така се занимавам поне ^І^
 
Оооо споко бе, сега ще ти намерим работа. Събота и Неделя ще има какво да правиш. Малко да се потрудиш, като ти е скучно поне да ти стане интересно ;)
 
И аз веднага мога да ти задам работа за 1 година (rofl) само кажи
 
Хахах е стига де толко много ли :d:d даваите дреболии :d
 
Утре с тебе почваме да правим там едни неща аз ще ти кажа за какво става дума... ;)
 
Утре с тебе почваме да правим там едни неща аз ще ти кажа за какво става дума... ;)

Интересно :) вечерта ще говорим утре ;)
 
ае нали и аз съм горе/долу нов потребител.. и форума много ми помогна надявам си Bupyc и ти да помагаш... поздравии от мен
 
Честито да си жив и здрав :) и дано правите с ДарксТеам хъбави проекти
 
Здравеите , от днес съм DarksTeam Member. Ще помагам с каквото мога , и както мога.
Искам да благодаря на всички Member-и (Parsy,Mephisto,Niker,AfterShock,DarkMaster,Xaphan )
Които ме удобриха за DarksTeam Member !
Надявам се и Real които не намерих никаде да не е против.

Ако има нещо пишете ми PM :)

Ем това е и мерси отново на целия DarksTeam


Поздрави Bupyc
Oooo Priqtel edna kasa bira kupuvai i prashtai da se po4erpim za tvoe zdrave ::D: Inache chestito da si mi jiv i zdrav :nod: