[Help] Малко хелп относно 1 сървър

Iksan

New Member
Joined
Jan 25, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Здравейте , вчера си свалих файловете за сървър на DarkMaster 97д , може ли да ми дадете точен туториал как да си инсталирам сайта и как да си оправя инвазиите защото са ми много слаби и хората без рес ги бият , как да си оправя макс рес , зен за рес и друго , как да си сложа мейс оф кинг .. ?Благодаря , ако темата не е на мястото си моля админите да ме извинят нов съм във форума .
 
благодарско , остана ми само да си добавя мейс оф кинг ? някой помощ ?
 
Да го добавиш за къде ? Изобщо като итем или в бокс или герой ?(think)

За да го добавиш изобщо като итем в играта влез MuServer/Data/lang/kor отвори item(kor).txt, намери къде са мейсовете и добави на нов ред това:
13 1 3 1 1 1 "Mace of the King" 125 200 210 55 80 0 300 200 0 2 0 1

След това трябва да го добавиш и в клиента с BMD Editor, като го добавяш във файла item.bmd в Client/Data/Local ... ако не можеш да се справиш погледни тук: http://darksteam.net/showthread.php?t=6623


Ако искаш да го добавиш в някой бокс: MuServer/Data

eventitembag8.txt - Box of Kundun +1
eventitembag9.txt - Box of Kundun +2
eventitembag10.txt - Box of Kundun +3
eventitembag11.txt - Box of Kundun +4
eventitembag12.txt - Box of Kundun +5

Избираш си в кой бокс искаш да го сложиш и добавяш на нов ред това:
2 13 0 0 1 0 // Mace of the King

И последното ако искаш да го добавиш в герой използвай някои едитор.
 
Last edited:
Mersi , stana . Sry za latinica ama e sega preinstalnah kompa ...
 
Добър ден , имам сега едно проблемче с екп то , значи от комонсървъра адвам 150х обаче като вляза в сървъра дигам като във фън , и друго не мога да си настроя животните , искам да направя нормал сървър а пък животните са супер слаби ... и последно , как да си направя зена да ми се вдига на всеки рестарт ...
 
Down :D

Exp Bug's ... Потърси в форумът ... Ама те май файловете са пакнати ... и нема да стане ...
 
Down :D

Exp Bug's ... Потърси в форумът ... Ама те май файловете са пакнати ... и нема да стане ...

Къф exp бъг бе. Просто exp формулата на 97d е по различна.
 
Къф exp бъг бе. Просто exp формулата на 97d е по различна.

Се тая ама нее нормалната :D ... Снг пакнати ли са файловете ?
 
Или просто макс левела е голям ... (1000)
 
не 350 е левела хм , СНГ каква е тая формула ?
 
bump bump bump май файловете ми сдадоха багажа започна да ми дава сенд ерор репорт и донт сенд , като пусна сървъра и почват грешки след грешки .... :(