Малко предложение

diablo21

Banned
Joined
Sep 9, 2008
Messages
1,052
Reaction score
475
Значи мислех си дали да не се направи нещо такова:

За всеки Гуйд или Релийз да дава пари или точки..
С тези точки да може да си поръчаме неща от форума ( примерно сабрал съм 100 $ или 100 точки и искам да си поръчам файлове за му за версия Сезон 4 и клиент ) и т.н

Важното е:
информацията да не бъде променяна от оригиналния автор и да не се присвояват права или неща които вече ги има сложени.

Също предлагам няква системка или плугин към форума да има за рожденните дни " някой като има рожден ден може да му се дават или пари или точки или някъв подарък" ще бъде прекрасно.

сега ви оставям да помислите по предложението.
:rock:
 
това само ако гайда е твой..и докажеш, че е.. има смисъл.. иначе да се преписват от.. и да получаваш .. не е уместно
 
... и ще се изпонапускат хиляди гайдове от типа: как се пуска героя да танцува и прочие глупости. Против. Ако се приеме ще последва лавинообразен флоод !!!
 
Ще е добре срещу Thanks да се взима нещо,но всеки ще си прави нови профили и ще си цака ^^
 
... и ще се изпонапускат хиляди гайдове от типа: как се пуска героя да танцува и прочие глупости. Против. Ако се приеме ще последва лавинообразен флоод !!!

Нали се досещаш ,че първо темата трябва да се "aprove-не" от модераторите / администраторите ,за да се пусне...
 
хубаво де няма да флоод-ват мен и теб а администраторите т.е. да си пикаят в отделителните органи :) то така излиза
 
Има форуми за wow в който се дигат левели и т.н.Стига някой да може да направи нещо с ресети ще е супер ::D:.
 
според мен си е доста добра идеята . а за много акаунди нали се следи ип-то там няма проблеми.. относно флоода пак си има правила .. отностно гуйдовете да секи ще си направи гуйд или релийз с който да сподели нещо в това няма нищо лошо и грешно независимо каква е информацията

p.p да попитам кви са тия 2 линии оранжева и зелена?
 
А ти ли ще следиш за нередности?Според мен няма да се хванат да кибичат по цял ден да следят кой къкво прави :) .
 
p.p да попитам кви са тия 2 линии оранжева и зелена?[/QUOTE]

Показват колко % е активен потребителя..
 
харесва ми предложението за ресети :d:d иначе по темата лично мисля че нищо няма да излезе и както спомена роот ще излизат гайдове как да танцува как да пляска раце и подобни простотии..
 
p.p да попитам кви са тия 2 линии оранжева и зелена?

Показват колко % е активен потребителя..
Не точно.1-то е за това което ти каза другото е експриънс и колко ти остава до другото ниво ::D: . (exp bar)
 
- Ще стане най-голямия спам :d:d:d
 
Тфа за Режденните дни съм съгласен но ако някой започне да прави ацц ацц ацц безброй така моа да напрая бая стабилен сервер :Д напро да стъкне огъня...
 
  • Like
Reactions: Dante
Тфа за Режденните дни съм съгласен но ако някой започне да прави ацц ацц ацц безброй така моа да напрая бая стабилен сервер :Д напро да стъкне огъня...

Мислиш че не можем да проверим ип-тата
 
  • Like
Reactions: Dante
харесва ми предложението за ресети

Ето какво ще кажа. Вие хора направо сте се побъркали. Престанете с тия резети и други глупости. Това Му ще ви повреди буквално. Мисля, че е прекалено достатъчно това, че си има нива и бар за престой в форума. Плюс това до колкото виждам си има и точки така, че не мисля че това да се сложат ресети ще е умно...
 
Мислиш че не можем да проверим ип-тата
А мислиш че не мога да вдигна няколко "c" клас мрежи ? :)
 
Лично мое мнение: Тъпо

Няма да ти дам файлове който струват пари само защотото си писал 100 поста!
 
Лично мое мнение: Тъпо

Няма да ти дам файлове който струват пари само защотото си писал 100 поста!

лол :Д
напрао дай касова бележка за закупени файлове ?
искам да видя сумата 1000$ тогава ще повярвам
 
Пич ти файловете ходиш да ги търсиш в Била и Метро-то такали ?? ква касова белешка те гони