[Help] Малко помощ

TheFreakyBoy

New Member
Joined
May 21, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Може ли някой,да ми даде линк към mu server files версия 1.04 и клиент,на който да мога да си добавя и моя сървър за тази версия,щото сички дето съм теглил за ся не стаа :bye2: плс помогнете :bye2:
 
Може ли някой,да ми даде линк към mu server files версия 1.04 и клиент,на който да мога да си добавя и моя сървър за тази версия,щото сички дето съм теглил за ся не стаа :bye2: плс помогнете :bye2:

Използвай опцията Search преди да правиш нова тема, за нещо, което вече го има!
 
ebe4cab8425d290b.JPG


c18f1c07235de2c6.JPG


Сичко си бачка нормално,обаче тука....тва дето е Lorenciq WelcomeTo не може ли да си се оправи на Welcome To Lorencia (тва става на всички градове),и езика на куеста и някви други неща дето пише на инджикитайски :( Плс :) Хелп
 
ebe4cab8425d290b.JPG


c18f1c07235de2c6.JPG


Сичко си бачка нормално,обаче тука....тва дето е Lorenciq WelcomeTo не може ли да си се оправи на Welcome To Lorencia (тва става на всички градове),и езика на куеста и някви други неща дето пише на инджикитайски :( Плс :) Хелп

Това е от Text.bmd editni го с някой едитор и готово ;[
 
А така случайно да знаете тия грешки за кво ми ги дава като пусна gameserver.exe....
error-L3 : Shop 11
error-L2:shop.cpp 90
error-L3:shop 11
error-L2 : shop.cpp 90
error-l3:shop 11
warning cant find monster attribute 65535 (user cpp3841)
Един пич ми прати едни файлове monsterbase.txt и само си адднах едни айтъми в един магазин в лоренциа и почнаха да ми излизат тия грешки.аре ако някой знае как да ги опраа да пише плс :bye1::bye2:
 
Пренатрупване на МонстерСетБасе и шоп !!!