[Help] Малко помощ при сървър файловете на DarkMaster 97d99i

Cezar

Member
Joined
Oct 18, 2010
Messages
68
Reaction score
17
DarkMaster, обръщам се специялно кум теб щото ти си ги правил файловете, но ако някой друг може да ми помогне ще съм му много благодарен.. та въпроса ми е следния, какво трябва да направя за да може да се нося уражията за 2 ръце със щит. Пример: Dragon Lance and Tower shield. преправих си item(Kor) сложих 1 item.bmd в clienta и нищо... Ако можете и искате ми помогнете да си го направя така. Благодаря ви предварително.
Поздрави. :)
 

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
Просто от two-hand го правиш на one-hand и готово
в item.bmd но не знам дали в 97д+99и има такава опция в сървар файловте
за да ги разделя дали ще са за 1 или за 2
 

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,189
Reaction score
426
Опитай така:
Code:
2	[B][COLOR="Red"]1[/COLOR][/B]	4	1	1	1	"Dragon Lance"		15	21	33	30	34	0	70	50	0	1	1	1
след това смени от клиента във файла item.bmd от Two Hands -> One Hand на Dragon Lance и рестартирай сървъра... Мисля, че трябва да се получи! (wasntme)
 

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
аз мисля че на 97д ще иска пипане в майна защото това което даваш е ширината на оръжието колко квадратчета да заема и ще се получи бъг в клиента когато взима итеми от земята или магазина
 

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,189
Reaction score
426
аз мисля че на 97д ще иска пипане в майна защото това което даваш е ширината на оръжието колко квадратчета да заема и ще се получи бъг в клиента когато взима итеми от земята или магазина

Не е вярно, аз лично съм го правил и става... Просто трябва и от итем.бмд мисля, да се оправи и там да е на 1х4 не 2х4 и няма да има никакви бъгове!
Edit: Да, точно така! И от итем.бмд трябва да се направи на X: 1 и Y: 4... Пиши дали е станало...
 
Last edited: