[Help] МГ с кундун стаф

tarikatchi

New Member
Joined
Jan 26, 2010
Messages
145
Reaction score
13
Искам да попитам, някой може ли да ми даде пач или нещо такова, за да може МГ-то да носи кундун стаф на версия 97d+99i на DarkMaster ??? Мерси предварително !
 
влизаш в папка /data/lang/ и итемите които ползваш дали kor/chi
вътре трябва да има в папката текстов докомент който да запачова с текст item()

oтваряш го и вътре търсиш Group 5 ID 11 или
ако ти е преведено на английски потърси Kundun Staff и в края на реда трябва да ти е 0 смени го на 1 така МГ ще носи Kundun Staff

после дай в GameServera reload option за да не го спираш и МГ то ако иска да носи стафа то трябва да релогне и като влезне е готов :)
 
  • Like
Reactions: Dimitrov
Сега ще пробвам, ако стане много благодаря !

EDIT: Тествах го и работи, благодаря много !!! По същия начин ли е и с MACE OF KING да става за MG и Phantom Mace за БК ?

EDIT2: За Mace Of King се справих, но за Phantom Mace, как ще стане ?
 
Last edited:
Значи сега няма от каде да погледна но последните 4 цифри са за класове

последната е за МГ то ест 0 не може / 1 може
пред последната мисля че беше за Елф 0 не може / 1 може / 2 само за ME
пред-пред последната е мисля че за см пак е така 0/1/2
а 4 тата от зад на пред е за бк 100% съм сигорен 0/1-DK/2-BK

накрая на маце то ако сложеш 1 вместо нула то МГ то ще може да носи

дано ме разбереш но ако имаш проблеми може да видиш другите итеми как са направини примерно ако те вълнува кое е за Елфа цифрата отиди на Group 4 при лъковете мисля че са там и виж коя цифра е
 
Разбрах те, мерси сега ще пробвам !!! Проблема ... Правя на Phantom Mace всички последни 4 числа на 2 и нестава ... От ГС релодвам опциите и пак не става !
 
Last edited:
хич недей го слуша Bumb, като ги направиш на 0, никой няма да може да носи предмета, след като си наместиш кой герой какво да носи(crazzybg е обяснил как става като за бавноразвиващи), презареди настройките и чак тогава добави предмета през едитора ти...
 
НЕ СТАВАААА :mad: презареждам тогава добавям предмета НО НЕ СТАВА
 
ДОБРЕ в мен е проблема !!! Голямо разкритие направи ... За това съм писал, да ми каже някой как да го оправя !
 
Сега ще пробвам, ако стане много благодаря !

EDIT: Тествах го и работи, благодаря много !!! По същия начин ли е и с MACE OF KING да става за MG и Phantom Mace за БК ?

EDIT2: За Mace Of King се справих, но за Phantom Mace, как ще стане ?

вие ме питате за МГ а на ЛС ми пишете за БК моля обяснете какво точно искате за да знам аз или някой от останалите във форума какво да ви кажем...
 
Да сега питам вече, КАК БК ДА НОСИ Phantom Mace

EDIT: Код на Mace of king:

13 1 3 1 1 1 "Mace of the King" 125 200 210 55 80 0 300 200 0 2 0 1

Код на Phantom Mace:

12 1 4 1 1 1 "Phantom Mace" 127 210 240 55 80 0 315 230 0 2 0 1

ПАК НЕ СТАВА !!!
 
Last edited:
Да сега питам вече, КАК БК ДА НОСИ Phantom Mace

EDIT: Код на Mace of king:

13 1 3 1 1 1 "Mace of the King" 125 200 210 55 80 0 300 200 0 2 0 1

Код на Phantom Mace:

12 1 4 1 1 1 "Phantom Mace" 127 210 240 55 80 0 315 230 0 2 0 1

ПАК НЕ СТАВА !!!

еми извинявам се че не зная с какъв характер си но аз като пиша никой не чете можеш ли поне да броиш ? касах четвъртата 0 ла от зад на пред е за бк следователно кода трябва да е

12 1 4 1 1 1 "Phantom Mace" 127 210 240 55 80 0 315 230 2 0 0 1

и си оправи Mace of King защото и БК няма може да ти го носи...
виж си ЛС какво съм ти писал за клиента....
 
Не се извинявай и така пробвах НЕ СТАВА !!! Всички sword-ове 3тата цифра е 2 => 3тата цифра е за БК, приеми ме в скайп да ти покажа !
 
добре аз ти казах как става но явно неси прочел съобщението на ЛС :) ще ти помогна като се пребера ще ти пиша в скайп и ще оправиме каквото искаш
 
  • Like
Reactions: Dimitrov