[Help] Кодове за аншън итеми

vailoelle

New Member
Joined
Apr 19, 2008
Messages
32
Reaction score
4
Имам ли изобщо такива кодове.Искам да сложа Анубис,Херас ....и др. "сини" итеми в магазина, как да стане?
 

DarkMaster

Administrator
Staff member
Joined
Apr 8, 2008
Messages
2,463
Reaction score
11,146
Имам ли изобщо такива кодове.Искам да сложа Анубис,Херас ....и др. "сини" итеми в магазина, как да стане?
версия?
 

vailoelle

New Member
Joined
Apr 19, 2008
Messages
32
Reaction score
4
версия?

Тествах си разни неща по сървъра и не сам чел.Версията е 1.02N и клиента е същия 1.02N.

Ако мога да поясня само какво правя.Искам да тествам кои еншън итем ще е най-добре за MG ( като MG е само за дигане за лиич на герои-стац 18 000 общо не на показател общо).Дали Гаруда Брас (+15% Wiz dm,+5% Double dm) или Гаион Сторм (+10% Wiz dm,+5% Ignor,+15% Double dm,+15% Exc dm)
А също така и разни комбинации от два енщън сета , като Кантана Плеит и Херас Свинкс и ....др. да не изброявам
Та от тук още два въпроса
1. Кои е най-добрия сет/сетове(комбинация) за MG
2. Как според вас вас да се сложат 18К точки за MG за лиич

Не е точно по темата на форума за което се извинявам :D
 

Sunwalker

Well-Known Member
Joined
Apr 25, 2008
Messages
1,811
Reaction score
376
The best ancient set for MG is gaion storm crow and put all points in vitality :D :D :D is joke !
 

vailoelle

New Member
Joined
Apr 19, 2008
Messages
32
Reaction score
4
ReaL[!];2263 said:
The best ancient set for MG is gaion storm crow and put all points in vitality :D :D :D is joke !

Добре :cheezy: , но защо пишеш на английски и не само ти.Аз за точките ще се справя ,но едно-две мнения няма да с ми в повече.А за Гаиона не си прав има и по добро решение :bb:

Да се върнем на въпроса за кодовете имали ги изобщо като кодове и ако да някои ще бъда ли така добър да ги даде?Или поне да каже как да сложа еншън итем да се продава в магазина?
 

AgMuN4o

Banned
Joined
Apr 19, 2008
Messages
106
Reaction score
53
Добре :cheezy: , но защо пишеш на английски и не само ти.Аз за точките ще се справя ,но едно-две мнения няма да с ми в повече.А за Гаиона не си прав има и по добро решение :bb:

Да се върнем на въпроса за кодовете имали ги изобщо като кодове и ако да някои ще бъда ли така добър да ги даде?Или поне да каже как да сложа еншън итем да се продава в магазина?

поне аз не съм чул да можеш да слагаш анциент итемс във шопа но ако някой знае как макар да е невазможно да ти хелп
 

DarkMaster

Administrator
Staff member
Joined
Apr 8, 2008
Messages
2,463
Reaction score
11,146
анциент итемите немогат да се слагат в магазините...
 
  • Like
Reactions: bgserver

vailoelle

New Member
Joined
Apr 19, 2008
Messages
32
Reaction score
4
анциент итемите немогат да се слагат в магазините...

Ясно мерси на всички.Питах защото на един сървър видях някои от еншън итемите в магазина ,но пък не работеха като се сложат :cheezy: