Клипчета

Arr0gance

Active Member
Joined
May 25, 2009
Messages
912
Reaction score
80
Здравейте.
Да ви питам... Значи като пусна клипче в zazz.bg , metacafe.com , youtube.com ми забиват ту почва ту засича и така.. звука си върви перфектно с Mozilla firefox съм. Моля ПОМОГНЕТЕ. И ако неможете просто неоспамвайте темата :) :s
 
Удари един ъпдейт на flash player-а.
 
като го направих ми дава че нямам изобщо..
 
Dark направих го ама същата работа пак спичат..
Параметри : CPU 2.6x2 HDD -640gb , ram - 3gb video - nvidia geforce 9600GT Galaxy 1 GB.

Edit 1 : ОПРАВИХ ГО !!!
Ето как :
1.http://www.google.com/chrome/index....=bg&utm_source=bg-ha-emea-bg-sk&utm_medium=ha
2.Цъкате " Истегляне и инсталиране на Google Chrome "
3.Чакате...
4.Чакате...
5.ГОТОВО. Няма "спек" , забивания или тем подобни ! :)
 
Last edited:
Mozilla = Бъгава история !! :)
С Google Chrome сичко си върви гладко !

MOZILLA SUX !
 
По-скоро ти си бъгав (rofl)

Нееее :D: Ш**аната Mozilla FireFoX ми е бъгната ама нека и на вас да ви стане да видите к'во е яко MUAXXAAXHAHAHA [ Без лоши чувства :S ]
 
добре,забога,защо не ползвате Опера? изчистена е,няма бъгове,всичко си е както трябва...
 
Аз ли съм единственият, който обича сигурноста instead of шибани плъгинчета и скинчета? (ie8 user)
 
Аз ли съм единственият, който обича сигурноста instead of шибани плъгинчета и скинчета? (ie8 user)
Скоро бяха направели 0day exploit за ie7 & 8. (Който дори е public.) Arr0gance use Opera or Ghrome :eh: Mozilla е най-добрия browser, но просто черпи доста ресурси.
 
Аз ли съм единственият, който обича сигурноста instead of шибани плъгинчета и скинчета? (ie8 user)

Are u shitting me?!
 
Tells the SHIT EATER- MASTER!
Misho ще спреш ли да дрънкаш идиотщини, ти и да си със най-новата Mozilla пак ще те заразят. Може IE да не е кой знай колко добър по дизайн, но е най-лекия и най-добре конфигурирания browser за Windows.
 
Скоро бяха направели 0day exploit за ie7 & 8. (Който дори е public.) Arr0gance use Opera or Ghrome :eh: Mozilla е най-добрия browser, но просто черпи доста ресурси.

Вярно е доста твари. От 240 на 40 супер.. ! :)
Mozillat-а вече няма да я инстална !
Chromе . Супер дизайн изчистена , твари малко , няма бъгове , има всички функций на Mozill-a та :) !