[Help] Как да сменя левела на итемите

sa6ko21

New Member
Joined
Feb 15, 2010
Messages
85
Reaction score
7
Здравейте, искам да попитам как мога да сменя задължителния левел за носене на итемите от сезон 3, причината е ,че искам макс. левел да е 350 ,а итеми като Bone Blade и т.н. изискват 380 левел ? Благодаря Предварително !
 
Item(Kor) от сървъра и item.bmd в клиента а за Item(Kor) на сезон4 има опцията на по стари версии не знам дали има. Май така беше.
 
На кои предмет/предмети ? - Ако е за 2-3 предмета хуу ама ако искаш всички предмети от item.bmd -то сбъркал си магистралата :D Иначе ще ти дам едитора, ще ти обясня как да го направиш..
 
Ем .. не са на 1,2 итема :D ,но ако някой ми обесни как става ще си го направя и сам :D става въпрос за мечовете и сетовете от сезон 3 където изискват 380лвл. (DK Set , Bone Blade и тн.)
 
Интересно ми е все пак за какво ти трябва това. Направиш ли го "jewel of guardian" е кажи речи безполезен. Все пак ... човека ти каза от къде да го оправиш. Не ти трябва едитор , отваряш си файла като обикновен текст док. , хващаш се да попрочетеш кое какво е и сам ще се справиш.... :)
 
Интересно ми е все пак за какво ти трябва това. Направиш ли го "jewel of guardian" е кажи речи безполезен. Все пак ... човека ти каза от къде да го оправиш. Не ти трябва едитор , отваряш си файла като обикновен текст док. , хващаш се да попрочетеш кое какво е и сам ще се справиш.... :)

Трябва ми ,защото ако реша да направя хард сървър не мога да направя ресет левела 380 или 400.
 
Влез в сървъра /data/lang/kor и ми прикрепи Item(Kor) След това влез в клиента /data/local/item.bmd ми прикрепик, ще ти дам програмата и ще ти дам пример как да го направиш.