[Help] Как да сложа Фулл итеми в Магазините

kulturista

New Member
Joined
Jan 11, 2011
Messages
176
Reaction score
13
значи напавих си сервер на Му Онлине версиа 97д 99и , искам да му сложа Фулл итеми в магазините (например Лоренциа) сервера няма да има вебшхоп всичко ще е фрее моля помогнете ми мс предварително
 
според мене слагай един Админ Panel и няма кво да се занимаваш махаш сичко оставаш само Итем_макер
 
ама аз искам всичко да е фрее и в магазините ще сложа всичките сетове фулл няма да има вебшхоп плс помогнете :(
 
Опитай със MuShop 1.6 Final с нея можеш да добавиш итеми във магазините и може да избереш с каква опция да са (Skill,Luck, +1 +2 +3 -> +9 но мисля че имаше и +11,Durability)
 
на 97d gs-то не позволява такива глезотии, както на по-новите версии, като толкова искаш, както горе каза MoveUP сложи в сайта ти някъв item maker, който е безплатен и всеки може да си прави предмети
 
Да тези неща са за над 4-ти сезон о.О
 
Честно да ви кажа може стига на някои да му се занимава да ви пише ДЛЛ или ГС :D,сичко може просто тр си намериш фаилове ;)
 
казарма а ти може ли ми помогнеш за намирането на файловете че аз търсих много но Нищо :( плс помощ
 
а за коя версия има ще права от него и ако можеш ми пратиш линк на която и да е версия ще сам ти много благодарен
 
Last edited:
плс някой ми даде линк от каде да свала сервер фаилове за кувто и да е сеасон ама да може да се слага фулл итеми в магазините моляви помогнете