[Guide] Как да намалим лага

BambuchA

New Member
Joined
Jan 29, 2009
Messages
174
Reaction score
18
Вариант 1 (без инсталиране на нищо):

1. Пускате hlds.exe.
2. Натискате едновременно CTRL+ALT+DEL и сте в Task manager-а
3. От таб "Processes" намирате hlds.exe, цъкате върху него с дясното копче, посочвате от менюто "Set Priority" и го нагласяте на Realtime.
После, за всеки случай, цъкате повторно на Realtime и влизате във вашия dedicated сървър за да видите разликата в пинга.

Източник на този метод: ANHIMILATORA


Вариант 2 - Metamod-P:

Изтегляте новият Metamod-P, който представлява подобрен Metamod, който е по-оптимизиран от оригиналния. Инстралацията му е елементарна - поставяте metamod.dll на мястото на сегашния ви в папката cstrike/addons/metamod/dlls
Изтегли



Вариант 3 - добавяне на ping booster към Metamod-а:
Този вариант представлява инсталиране на програмка (.dll файл) към Metamod-а, който подобрява стойностите на пинга в сървъра.

В CS-bg ви предлагаме 3 вида буустъри:
  • WINHL-Booster
    Ping Booster
    Booster Lite
Избери и изтегли



Ако продължава да лагва във вашия сървър, значи е дошло време за ъпгрейд и преминаване към по-добър интернет
 
  • Like
Reactions: tokercho
дам повечето неща ги зимам от там... :) Да има и в този форум.
 
10х не ми пука от каде е копирано :)
 
и още нещо мин лаг при сървър под конзола тея бостери да ги слагаш и гъза да си съдереш пак ше има лаг нестава само с тях конзола му е майката ;)
 
и още нещо мин лаг при сървър под конзола тея бостери да ги слагаш и гъза да си съдереш пак ше има лаг нестава само с тях конзола му е майката ;)

и аз това викам ;)::cool::
 
и още нещо мин лаг при сървър под конзола тея бостери да ги слагаш и гъза да си съдереш пак ше има лаг нестава само с тях конзола му е майката ;)

Така е :):cloud:
 
LeVInS

Си4ко е копнато от цс-бг но наи сигорния на4ин без лаг е да пуснете сервера през конзолата :)
 
Аз като съм ги правил тея шмекерии ти каде си бил ^^ ?
 
Си4ко е копнато от цс-бг но наи сигорния на4ин без лаг е да пуснете сервера през конзолата :)

Сървъра и през конзола да е пуснат пак има лаг..Лага намялава с 40%
 
4-ти варианти ЛИНУКС!!!!!! и най-добър (fubar)