[Dev] Какво ще кажете за този уеб

AnHiMiLaToR

The Prodigy
Joined
Jul 9, 2008
Messages
368
Reaction score
107
Една вечер наскоро нямах какво да правя и написах това:
519b3857ab64cd15.jpg


Работят само регистрацията и входа. За другите работи нямам време. Може би никога няма да ги направя. А може и да се заиграя, не се знае... Всичко е за кеф.
Целта е да е изчистен. Много ли е зле дизайна? (rofl)

Не знаех какво да пиша за име и написах A-Web - идва от a web - един сайт. :D

Update (5.2.2013)
Сайт: 50%
Логин - Логаут: 100%
Динамичен дизайн: 100%
Мултиезична система: 100%
Регистрация: 100%
Система новини: 5%
Мениджър герой: 80% (Добавяне/Намаляне на точки: 100%, Изчистване на убийства: 90%, Преместване: 20%, Ресет, Г.Ресет: 0%)
Статистики, класации, изтегляне на игра: 0%
Информация за сървъра (поленце): 100%
 
Last edited:
  • Like
Reactions: bogodux and KoHgoM
Не знам човек, принцип харесвам по-изчистените неща, ама това жълто ли е какво е там не ма кефи много. Пък и полетата за Акаунт и Парола наистина ли трябва да са толкова дълги :D, виж отляво менютата по-добре им намали малко дебелината. Честно да ти кажа най ма кефи това за смяната на езика :D
 
Ам полетата са ми проценти и съм ги увеличил малко вярно е, ще ги коригирам и като правя другите промени ще пусна някое скрийнче :)
A жълто сложих да е уж в тон с MG-то, което избрах за лого ;] би трябвало и червено да става, тъмно синьо също
 
Като цяло- дизайна е добре.. ,но за да се получи добър и прост дизайн - трябва цветовете да се подбират много внимателно..
 
Предложи по-добра цветова гама ?
 
Предложи по-добра цветова гама ?

Аз съм много приятно впечатлен от цвета, който си избрал..
Доста си подхожда с цвета..

Имах напредвид да внимаваш в бъдеще ;):
 
На мен пък не ми е толкова противен колкото останалите казаха.

Доста е широк. Ако се сложат менюта от дясно и вместо 1 цвят с border за менюта можеш да направиш някоя gradient картинка която ще изглежда много по-добре. Ако се намали размера на менютата и им се сложи рамка и фона бъде различен от този на главния контейнер ще е доста по-добре.
 
Картинките си ги краднах и идеята за това оформление на героите ама ако ше го правя по-добър по-нататъка ще си намеря други картинки.
49c0e9964dbef19c.jpg
 
Картинките си ги краднах и идеята за това оформление на героите ама ако ше го правя по-добър по-нататъка ще си намеря други картинки.
49c0e9964dbef19c.jpg

Дизайна ме радва ,но уформлението е гадно.
 
Добре де дай да видим как си сглобил индекса?
 
Индекса е същото като това, което виждаш само че е празно, защото не съм си играл да пиша система за новини.
 
ако сложиш един хубав background и от дясно класации,ще стане хубав
 
харева ми :) ако смениш жълтото само с някой друг цвят който се връзва може и да стане по добре (handshake)