Искате банер?

Status
Not open for further replies.
Сащност аз бях казал нещо свързано с Му ама ти ми направи с Counter Strike за това искам друг...
 
Сащност аз бях казал нещо свързано с Му ама ти ми направи с counter strike за това искам друг...

omg колко съм изперкал ^^ сори 4овек не6то полудявам нз 6то съм напраил на цс :Д
 
Evo ще може ли да направиш 1 банер , но ако може флашш .. за да слагам като регламирам сървъра примерно в топ100 и т.н на него да пише http://forcemu.no-ip.biz след като се смени картинката : exp : 1000 / drop 80 % level reset 300 и след 2рата да има последна 3та и да пише . Enjoy
 
на мене така и не ми направи!foooooooooooooooool!
 
Ево... Айде и аз да те помоля за едно нещо. Може би ще ти създам малко работа но и аз искам баннер като на омару само че да пише Xaphan и да е с БК ако може ;) Брагодаря ти предварително :)

П.С. Един съвет. Недей приема толкова много работа на веднъж... От нея ще се побъркаш ;)
 
бахти фена тръгва да прави уш "творби" прави на 5 човека и спира :d
 
Ти ако си мислиш че е свободен колкото теб, жестоко се лъжеш ::):
Аз затова не се хващам да угодявам на всеки, защото после тръгват да се хвалят "Скиф скиф, к'ъв подпис си напраих. Ни тъ' ли кефи уа?" Така че... или срещу заплащане или се оправяйте сами. :happy:
 
Status
Not open for further replies.