[Help] Изработка на сайт

MAMMOTH

Member
Joined
Mar 17, 2017
Messages
511
Reaction score
16
Здравейте приятели.Искам да попитам дали някой се занимава с писане на сайтове и подръжката им?Искам да попитам дали някой може да направи подобен сайт и да ми каже каква ще е цената за изработката.Подобен сайт: http://justpablo.com/desktop/index.jsp
 

dota-sdso

Well-Known Member
Joined
Apr 30, 2014
Messages
590
Reaction score
822
Някой, който разбира от джава чак да седне специално да ти го пише, трябва да разтвориш кесията дооста дълбоко. Иначе ако искаш просто да изглежда по подобен начин си изтегли един wordpress и с някоя прилична тема, един front-end едитор, добавяш съдържанието и си готов. Не ти трябват никакви умения по
програмиране, само малко време да разучиш нещата и желание.
 
Last edited:

MAMMOTH

Member
Joined
Mar 17, 2017
Messages
511
Reaction score
16
Моята идея е следната да насоча потребителите от фейсбук в страничката ми и да сложа Google Adsense.Не съм сигурен че с wordpress ще ми одобрят заявката гугълл.
 

RaFa

Team Member
Joined
Jan 24, 2009
Messages
783
Reaction score
472
Моята идея е следната да насоча потребителите от фейсбук в страничката ми и да сложа Google Adsense.Не съм сигурен че с wordpress ще ми одобрят заявката гугълл.

Защо да не ти одобрят заявката? Ad Sense изисква определено количество смислено съдържание, няма значение какво седи отдолу. Даже в WordPress има плъгини, които да ти помогнат за развитието на сайта (SEO, ключови думи). Потърси 9gag wordpress в google, доколкото разгледах, за ~100$ можеш да сглобиш доста прилично нещо.
 
  • Like
Reactions: dota-sdso

MAMMOTH

Member
Joined
Mar 17, 2017
Messages
511
Reaction score
16
И
Защо да не ти одобрят заявката? Ad Sense изисква определено количество смислено съдържание, няма значение какво седи отдолу. Даже в WordPress има плъгини, които да ти помогнат за развитието на сайта (SEO, ключови думи). Потърси 9gag wordpress в google, доколкото разгледах, за ~100$ можеш да сглобиш доста прилично нещо.
Разбирам но не мога да се справя сам затова търся помощ и ще си платя на някой.
 

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,189
Reaction score
426
И

Разбирам но не мога да се справя сам затова търся помощ и ще си платя на някой.

То и ради не е можел, но се е научил :unsure: Опитай може да се изненадаш от резултата :D
 
  • Like
Reactions: dota-sdso

dota-sdso

Well-Known Member
Joined
Apr 30, 2014
Messages
590
Reaction score
822
И

Разбирам но не мога да се справя сам затова търся помощ и ще си платя на някой.

Можеш да се справиш сам, щом си чувал за Google Adds, ние вярваме в теб. Tези двамата радку и дешко са прави за това, което ти казват не те отказват или "hate"-ват и аз ги подкрепям с две ръце.

Хвани се, ако има нещо което те мъчи ще удряме рамо. Така ще извлечеш и нещо за себе си като знания за в бъдеще. Ако платиш на някой да ти го направи от нищото (без готова платформа), не си мисли, че после това нещо няма да иска и поддръжка и там става дебело, ако разчиташ на този и онзи.

Не си сам с две думи. Успех браД ми.
 
  • Like
Reactions: RaFa and Dea7h

MAMMOTH

Member
Joined
Mar 17, 2017
Messages
511
Reaction score
16
Можеш да се справиш сам, щом си чувал за Google Adds, ние вярваме в теб. Tези двамата радку и дешко са прави за това, което ти казват не те отказват или "hate"-ват и аз ги подкрепям с две ръце.

Хвани се, ако има нещо което те мъчи ще удряме рамо. Така ще извлечеш и нещо за себе си като знания за в бъдеще. Ако платиш на някой да ти го направи от нищото (без готова платформа), не си мисли, че после това нещо няма да иска и поддръжка и там става дебело, ако разчиташ на този и онзи.

Не си сам с две думи. Успех браД ми.
Благодаря ви за подкрепата ще се опитам сам да го направя.Ако може някой да ми даде сайт от където да го изтегля или направо да напиша в гугъл WordPress и да си го потърся сам.Ще качвам резултатите тук и ако има нещо,което не разбирам ще ми удрате по-едно рамо.Благодаря ви отново :)
 
  • Like
Reactions: dota-sdso

dota-sdso

Well-Known Member
Joined
Apr 30, 2014
Messages
590
Reaction score
822
Можеш да изтеглиш Wordpress директно от сайта им и да го инсталираш ръчно. Но аз лично ти препоръчвам за по-лесно да си активираш IIS на Windowsa (предполагам че ползваш "линдовс"). След което изтегляш WebPlatform Extension -> https://www.iis.net/downloads/microsoft/web-platform-installer и чрез него инсталираш Mysql, PHP и Wordpress.

Ако ти не се справиш пиши ще ти го направя.
 

MAMMOTH

Member
Joined
Mar 17, 2017
Messages
511
Reaction score
16
Можеш да изтеглиш Wordpress директно от сайта им и да го инсталираш ръчно. Но аз лично ти препоръчвам за по-лесно да си активираш IIS на Windowsa (предполагам че ползваш "линдовс"). След което изтегляш WebPlatform Extension -> https://www.iis.net/downloads/microsoft/web-platform-installer и чрез него инсталираш Mysql, PHP и Wordpress.

Ако ти не се справиш пиши ще ти го направя.
Пробвах обаче не ми е ясно какво трябва да стане ще погледнеш ли?
 

MAMMOTH

Member
Joined
Mar 17, 2017
Messages
511
Reaction score
16
Или поне да видиш дали е правилно както съм го направил.
 

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Привет,
Аз се занимавам със програмиране, кибер сигурност и уеб-дизайн от 10+ години. Имам доста солидни проекти за частни лица и бизнес компании. Ако все още си заинтересован мога да ти направя приемлива цена за изработка, защита и поддръжка на системата.

П.П.: Предлагам и SEO оптимизация на ниво,!

Важно: Не те съветвам да използваш IIS на локален сървър!

Поздрави,
Gaso