Изработка на коледно лого

Браво пичове и на мен ми харесва работата ви ама само не мога да разбера що си правите труда да ги правите анимирани със падащи снежинки разни дядо коледовци минаващи след като в самият форум има падащи снежики + гоогъл адсенсе + банери от дясната страна та това което искам да ви кажа че Марко едва ли ще сложи анимирано лого :D: не го пиша с цел обиждане и т.н. харесва ми работата ви ;):
 
  • Like
Reactions: f0und
Браво пичове и на мен ми харесва работата ви ама само не мога да разбера що си правите труда да ги правите анимирани със падащи снежинки разни дядо коледовци минаващи след като в самият форум има падащи снежики + гоогъл адсенсе + банери от дясната страна та това което искам да ви кажа че Марко едва ли ще сложи анимирано лого :D: не го пиша с цел обиждане и т.н. харесва ми работата ви ;):

Дали ще заредиш 15KB GIF лого или 1.2MB анимиран GIF, разликата е в 1.5 секунди. Това може да се компенсира със махането на JS снежинките, тъй като те натоварват най-много в целия сайт.

П.П. На мене ми зарежда скрипта за 0.083 секунди, целия сайт за 1.43 секунди. Но я си представи на по-бавните компютри от моя?
Ще подкскажа нещо на дарк. Да направи всички не анимирани GIF-чета в една картинка, от която да вика всяка част с координати.
Може да се опита да вмъкне и анимираните, но не знам какво ще стане. Не съм пробвал такова нещо...
 
Last edited: