Идеалната жена ? / The ideal woman ?

NoExpire

New Member
Joined
Nov 10, 2008
Messages
46
Reaction score
45
кажете какъв е вашият идеал за жена :)

Say what is your ideal for woman/girl
 
Хмм... Има много типове жени. Важното според мене е да си подхожда двойката. Също така няма да е зле да може да готви, защото да подчертая, че има такива които не могат ! Характера на човека е много важен в една връзка ;) Но най-важното е да може да готви и да е готина (естествено, че трябва и да е умна). Има и още ама ме мързи да пиша ^^
 
На сегашните пикли много им се надуват въшките... и е много трудно да си намериш приятелка която да има поне 2 грама мозък.
 
Парцала,тенджерата и метлата... това е жена като не на къра,не къквито са днешните пикли.Господ е създал мъжа за да изкарва пари,а жената за да му угажда..
 
Last edited:
NoExpire така като си дал темата, можеш да дадеш и твоето мнение по въпроса ;)
 
На сегашните пикли много им се надуват въшките... и е много трудно да си намериш приятелка която да има поне 2 грама мозък.

И която да не те зареже на 1-2 месец щото харесва някое друго момче което има доста $ ... ;)
 
Прав си ще дам :) моя идеал е следния :

Червенокоса/брюнетка, стегнат задник, цици колкото малки сочни ябълки :d :d , да може да готви защото ям по 7-8 пъти на ден , да пие много , и да е перверзна много :)
 
Идеалната жена е да чисти,готви и пере да става за СЕКС и не се надува много :d
 
Ам Домакиня в кухнята , принцеса нагости и курва в леглото!!!Ама мойта напоследак беше станала!Домакиня в леглото, принцеса в кухнята и курва на гости и я изгоних!!! :d :d :d
 
ако така мислите след 10 години ебахти живота ша имате...
 
Идеалната жена... ,с 2 зъба (единия да го изкъртиш, а другия да си отваряш бирата)
 
ако така мислите след 10 години ебахти живота ша имате...

доста добър ще е ... :) и без туй съм си намислил да се женя на 25 още 4 години свобода имам :)
 
Умна , да е голяма мръсница, да готви добре, стегнато дупе, гърдите и да са колкото портокалчета, да прави добри пози и да не е с мен само за мъни, мъни , мъни ::d:
 
Тука сичко само за секс мисли е за тва са такива момичетата щото вие ги правите акъли сте голями !!!!

за мен - Да е умна красива забавна и да нелети в небесата ;)
 
Стоне е мн прав най-много искам да е забавна не мога да представя живота си ако нямаше забава ;]
 
Да е умна, красива, стегнато дупе, стегнати цици не много големи, да бъде забавна, леко перверзна, ДА НЕ ЛЕТИ В НЕБЕСАТА, да не е с мен заради парите и понеже обичам да похапвам вкусотии - да може да готви добре.
 
Спорет мене идеалната жена е да ти е висока до хуя главата отгоре да е плоске да има място за пепелник , бира и нешто да замезя :d
в крага на шегата разбирасе
Иначе
Да е хубава стегнат ханш средни гърди да е отворена :) да не я отварям ас и
когат и кажа 1 бърз СЕКС да ми каа ок секунда ^^
а не ох тази вечер ме боли главата не ся ^^
 
Тука сичко само за секс мисли е за тва са такива момичетата щото вие ги правите акъли сте голями !!!!

за мен - Да е умна красива забавна и да нелети в небесата ;)


какво им правим само неможах да разбера :d :d това, че всичките жени само за едно стават е друга тема :]:): ако искаш да кажеш, че жените са станали перверзни зареди мъжете си в голяма заблуда :) жените са най-простите и най-перверзните същества :)