[Help] Защити

Murder

New Member
Joined
Apr 21, 2008
Messages
502
Reaction score
74
Значи права си сервер на МУ и предния път слагах някфи защити дето нз кфи са и ми хакнаха пц..И сега питам ви за някфи защити и как се слагат.. ;) И дали наистина бацат :)
 
за хакване на пц ти препоравчам хубава АНти Виросна и хубаф фире уалл но и има бая настроики и не ти препорачвам да позлваш скаип кадето има сървър :)
 
  • Like
Reactions: enduwe
Този fire wall е мн убав много мерси :1:
 
Sygate is the best protection! Btw that's your personal problem, just search in Sygate's options, u blocked your internet from there ^^
Stop spaming, 1 more spam -> нобелов бан за 1 ден :}
 
  • Like
Reactions: icestorm
имам проблем sygate fireval ми е пуснат ама бласт хака пак работи как мога да го спра моля помогнете
 
имам проблем sygate fireval ми е пуснат ама бласт хака пак работи как мога да го спра моля помогнете

Блокирал ли си dataserver1 и dataserver2 ???
 
Blcocked DataServer1 and DataServer2 , JoinServer, WZ_MU2003_EVENT_SERVER, DevilSqure_EventServer, Exdb,
 
За да предпазиш ПЦ-то си в уеб сайта ти не трябва да има пропасти (шелове) !
 
за хакване на пц ти препоравчам хубава АНти Виросна и хубаф фире уалл но и има бая настроики и не ти препорачвам да позлваш скаип кадето има сървър :)



не се прави на много умен мишка.... хем нищо незнаеш пък много ти знае устата говно скрий се там където си се беше наврял и не лай много ... аре да сложа Segyte Firewall да си сложа базовата защита пък ти ме бласни със скапания ти бластер да видим колкото до това Segyte Firewall пази от атаки към компютъра има си логове ако някой ти прави мизерий и същевременно ако искаш да работи как то трябва ти трябва 1 лиценз платен и си готов :) мани го тоя кви ти ги говори и той чул не до чул от тоя и ония и тука лае
 
KR373N не виждаш ли от кога е поста бе 27-04-2008, 02:32
вече ми писна да гледам ти и още 2-3 да обикаляте из форума и да лаете
 
  • Like
Reactions: hanuka
някой може ли да ми каже как да спра този порт 55970 защото ме бластват със VBlaster-a
 
55970 е JoinServer-a от него не могат да си аднат нищо.
 
there is no win7 x64 version of sygate