Забавно

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Реших да ви напиша някои неща :akuma: :cheezy::2::59:
По какво разбирате че сте наистина зарибен Mu Player
1.Когато се напиеш в кварталната кръчма и капачките от бира на пода ти се виждат като zen. Мислите си че сте в бара в Lorencia. Въпреки това, колкото и да си се напил не се притесняваш че някой може да те обере или убие, защото алкохола ти вдига attak speed-а. Ако пък пеибиеш някой можете спокойно да се оправдаеш, че не е вдигал vitality и agility.
2.Когато те питат защо не си се прибрал, отговаряш "Ми кфо бе нямах портал"
3.Когато намериш камък на улицата се опитваш да го навреш в ризата си и после ако ризата ти се раздере от камъка крещиш "Мамка му шибания соул пак ми фелна ризата" и си мисли колко ли ще ти вземе майка ви за repair.
4.Когато си купите маратонки и след месец се скъсат се връщате в магазина да им се скарате, че са били с много малко Durability.
5.Когато майка ти нареди масата с еднакви чинии и лъжици, казваш "Гадни дупери..."
6.Когато във фитнеса не можеш да вдигнеш някоя тежест си мислиш "That item does not belong to you"
7.Смяташ че световната парична единица се казва "Zen"
8.Когато карате кучето си да бие заедно с вас големите хлебарките в къщата...."които пускат poison".
9.Опитваш се да изстреляш 255 стрели с лъка на двора.
10.Когато удариш сърна с колата, излизаш да видиш какво е drop-нала.
11.Почваш да се чудиш дали венчалната ти халка дава Excellent Damage Rate.
12.Когато има буря заявяваш, че си намерил Scroll of Lightning и вече можеш да пускаш мълнии, и когато гръмне по-силно крещиш "Видяхте ли видяхте ли?"
13.Взимаш чука от баща си с цел да си поправиш тениската.
14.Когато дават бокс и някой нокаутира противника с един удар протестираш - "Сложете му БАН на тоз!Той е с hit hack!".
15.Питат те защо закъсняваш, казваш "Имаше лаг".
16.Мяташ всички кутии вкъщи с надеждата да ти се падне някой предмет.
17.Когато переш панталона си в пералнята машина се оплакваш че не светят и се чудите как така нито са фелнали нито са станали на +10.
18.Когато играеш мач и изкасапите някой и почнат да ти се карат отговаряте "Това трябва да даде на отбора една точка!"
19.Гледаш рекламата на Red Bull и на репликата "Red Bull дава крилааа" протестираш "Не е вярно въртят се в чаос машината"
20.Гледаш Star Wars и се чудиш тия от къде са си намерили Lighting Sword и Lighting Sphere.
21.Когато почнат много да ти се карат казваш AFK и се правиш че те няма.
22.Ако някой е в болница казваш че е баннат за известен период, а ако е мъртъв - че има перманентен бан.
23.Ако в дома ви са нахлули крадци и саизнесли всичко крещите "От къде мамка му ми знаят акаунта и паролата"
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Искам само да кажа по въпроса за темата, че си е точно за тука. Ако си преведете точно думата Guide (което означава УКАЗАНИЕ, РЪКОВОДСТВО) ще видите, че си е за тука. Той ви дава указания по какво да се разбере, че човек е изперкал от Mu Online ^^

Хааха браво :drinks_cheers:
 

PaskaL

New Member
Joined
Apr 14, 2008
Messages
29
Reaction score
42
Просто ще вотна за теб защото много ме разтовари
 

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
Тва според мен е пълна тапотия,зарибен,глупости.....
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Много от тях съм ги виждал и преди, но има бая хубави допълнения :)
 

DoKToPa

Active Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
368
Reaction score
46
Сетих се още едно нещо(дано е смешно) Ако чакате много и ви дискънектни си мислите че някой РОМ се опитва да краде кабела на И-нета :p
 

EminescuX

Active Member
Joined
Jun 15, 2008
Messages
236
Reaction score
36
Отиваш до магазина и гледаш че има много хора и си викаш "Еее маааму стара сървъра пак е фул"
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Хаха eminem и доктора кви сте ги измислили такива и вии :D:D:D:D
 

DoKToPa

Active Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
368
Reaction score
46
ем това ми хрумна на мене :d:d
 

Dar3Ev1L

New Member
Joined
Oct 24, 2008
Messages
33
Reaction score
0
R3sp3c7 Ако нети харесва непиши мнение :]