Екрана е изрязан

IAmSnake

New Member
Joined
Nov 16, 2011
Messages
272
Reaction score
125
Тъ здрасти пичове и мацки. имам някъв проблем с антиката... снощи пускам антиката и кво да вида :O екрана от дясната страна беше в ляво или по точно екрана ми беше 50/50 лявата страна беше някъде извън монитора :D а дясната посредата. сега се прибирам и пак пускам антиката тоя път екрана от ляво беше по в дясно. възможно ли е това да е от видео картата? дори игрите се прецакаха :D примерно ако пусна цс-са екрана е ужасяващо малък... дори и да мърдам мишката на десктопа пак забива ... щайгата се използваше предимно за гледане на филми и за сийдване в замунда ама в момента дори и филм неможе да се гледа... или ще забива или ще забие звука някъде и става ебаси якия ремикс :D:

Тъ сега това от видео картата ли е или от нещо друго?
видеото е nVidia GeForce FX 5500 256mb
Edit: сега рестартирах антиката ... екрана пак се беше "мръднал" но по малко... сигорен съм че не е от монитора защото като го вържа с лаптопа няма проблеми...
5335085Y.jpg
 
Last edited:

KR373N

Well-Known Member
Joined
May 18, 2008
Messages
1,943
Reaction score
446
може нещо настройките на монитора да ти се бъгват :D
 

IAmSnake

New Member
Joined
Nov 16, 2011
Messages
272
Reaction score
125
може нещо настройките на монитора да ти се бъгват :D

Ако вържа монитора с лаптопа няма проблеми всичко си е както трябва.
 

ivowe3

Wiki
Joined
Apr 1, 2009
Messages
1,218
Reaction score
1,280
Ако вържа монитора с лаптопа няма проблеми всичко си е както трябва.

Нямаш ли копче на монитора за автоматична настройка. Моя стария монитор от преди 8 години имаше LSD.
 

WaffylleE

New Member
Joined
Apr 20, 2012
Messages
112
Reaction score
36
Тъ здрасти :D
Проблема сигурно ти е в настройките на облика ... Ето на мен как ми изглежда и така трябва да е и на теб DarksTeam.png - Prikachi.com споделяне на снимки в Интернет
Ако ти е на 2 десктопа си го направи да ти е на 1 :) Преди имах почти същия проблем и като го направих т'ва и ми се оправи :)
 

IAmSnake

New Member
Joined
Nov 16, 2011
Messages
272
Reaction score
125
Нямаш ли копче на монитора за автоматична настройка. Моя стария монитор от преди 8 години имаше LSD.

монитора си има копчета за настройки, но тоя проблем е само при антиката... ако го вържа с лаптопа няма проблем...
имам още 1 монитор и с него е пак така...

WaffylleE
нещо не съм сигорен че хп-то го има тва :D: