[Help] До DarkMaster

lisichok

New Member
Joined
Jun 14, 2010
Messages
306
Reaction score
35
Дарко тествах ти 97d файловете и работят перфектно като изключим един проблем. Понякой път GS-то крашва и дава Dont Send. В GameServer папката ми се появява този txt файл:

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Ако можеш да го погледнеш... :)
 
  • Like
Reactions: underwold
От /add командата е. Когато напишеш само /add и крашва. Иначе /addstr, agi vit ene си бачкат, ама напише ли се само /add и край.

Дано станат Beta 12 вече. :p
 
Last edited:
Напиши за кои файлове точно става дума понеже има няколко в форума :D:
 
Първо прочети внимателно какво съм написал и после ме поправяй, става ли?
 
Спри /add & /pkclear ::)

Защо при положение, че заради тях ползвам файловете ти?

Толкова ли е трудно да се оправи този краш? Може би ако направиш командите без add тоест само /str /agi /vit /ene ..?
 
А не всъщност крашва и когато напишеш команда различна от /addstr, /addagi, /addvit, /addene... Тоест ако напиша /addkur и заминава.

Бъди така добър и премахни надписа "/add crash: fixed" от beta 11 след като не искаш да го оправиш. :)
 
Last edited:
А не всъщност крашва и когато напишеш команда различна от /addstr, /addagi, /addvit, /addene... Тоест ако напиша /addkur и заминава.

Бъди така добър и премахни надписа "/add crash: fixed" от beta 11 след като не искаш да го оправиш. :)

просто спри командите от настройката на гс-то
 
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ НАРКОМАНИИИИИИИИИИИИИИИИИ КЪФ Е ТОЯ НИК БЕ ПУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ ДРУСАНИ НЕЩАСНИЦИ :mad:
 
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ НАРКОМАНИИИИИИИИИИИИИИИИИ КЪФ Е ТОЯ НИК БЕ ПУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ ДРУСАНИ НЕЩАСНИЦИ :mad:

OMG 0.o Какъв ти е проблема ? Че използва Лисичок ? ОМГ всеки има правото да използва каквото иска :) ! И това че го използва неозначава че го е видял от тебе !
 
просто спри командите от настройката на гс-то

Ти явно не ме разбра. :) Тези команди са ми нужни, не искам да ги спирам.