Дизайнер

Status
Not open for further replies.

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
Търся си дизайнер.
Ако някой смята, че го може photoshop-а - нека ми прати на ЛС нещо свое и да си остави скайп.
Впоследствие аз ще го намеря.
 
Last edited:
Каква цена плащаш ?

На мен ми писаха вече 100 фирми и сме уговорили цени и %-ти, пък ти ще ми искаш пари.
Хахахаха. ;):
 
Еми варви при фирмите да те удрастят яко :)
Няма да ти праят сайтове без пари, къде си виждал да си земеш дизайнер ти напраи сичко и дан му дадеш нещо (rofl) Безплатен хляб няма :)
 
Еми варви при фирмите да те удрастят яко :)
Няма да ти праят сайтове без пари, къде си виждал да си земеш дизайнер ти напраи сичко и дан му дадеш нещо (rofl) Безплатен хляб няма :)

Донякъде е прав, по принцип си пуска негови "Съчинение Разсъждения" из форума. Този път до някъде е прав.
2-мата ми комшии се занимават от как се помня с правене на сайтове, направиха си и фирмичка. Скъпичко е!
 
Еми варви при фирмите да те удрастят яко :)
Няма да ти праят сайтове без пари, къде си виждал да си земеш дизайнер ти напраи сичко и дан му дадеш нещо (rofl) Безплатен хляб няма :)

Аз пък имам достатъчно пари, за да платя.
Недей точно за пари да ми говориш.

Айде затворете тая тема. Безполезна е.
 
На мен ми писаха вече 100 фирми и сме уговорили цени и %-ти, пък ти ще ми искаш пари.
Хахахаха. ;):

Ми еи така да си губя времето ли искаш да то рабптя я ме ставай смешен.
 
Ми еи така да си губя времето ли искаш да то рабптя я ме ставай смешен.

Аз не съм казал подобно нещо.
1. Не си ми нужен - нямаш нужните качества.
2. Доверявам се на фирми , съответно предпочитам на тях да платя.
 
Аз не съм казал подобно нещо.
1. Не си ми нужен - нямаш нужните качества.
2. Доверявам се на фирми , съответно предпочитам на тях да платя.

Щом казваш добре но незнам от каде знаеш че нямам качества ама нищо.
 
Ако трябва безплатно ще ти ги направя ако са по силите ми.
icon12.gif
 
пускаш тема после на фирма щял да плаща тая тема за кфо е да се похвалиш че имаш пари ли?
 
  • Like
Reactions: Achov
Аз пък имам достатъчно пари, за да платя.
Недей точно за пари да ми говориш.

Айде затворете тая тема. Безполезна е.

пускаш тема после на фирма щял да плаща тая тема за кфо е да се похвалиш че имаш пари ли?

Май да?
 
Като има пари дан е много велик. Всеки един човек има различни качества един може едно, друг него може. Това ,че имаш пари нете прави велик. Имал доверие на фирмите :D като ти кажат една не средна сума около 200 - 250 лева ще ги дадеш ей така на вятара. Може да си намериш човек който да ти го напрай същия за по-малко пари |-(
 
Еми варви при фирмите да те удрастят яко :)
Няма да ти праят сайтове без пари, къде си виждал да си земеш дизайнер ти напраи сичко и дан му дадеш нещо (rofl) Безплатен хляб няма :)

Аз работя за вафли.И снг Web Design от "фирма" започва от 600+ лева и не виждам какво се правиш на паралия след като трябва да си доста глупав да купиш дизаин за 600+ лева за игра като Mu Online.
 
  • Like
Reactions: KR373N
Пуснах темата тук единствено, защото имах намерение да предложа % на тези, които се съгласят, защото не мислех да давам пари.
След като чаках 2 дни, реших да пусна обява в predpriemach, hardwarebg, kaldata и т.н.
За точно една вечер ми писаха доста хора, а на email-а ми имаше 5-6 фирми, които ми предложиха точно изработка.

Като не знаете за какво ми трябва- недейте плямпа тъпотии.
Аз вече не се занимавам с Mu Online.
Става дума за друг проект, по който няма да работя сам.

Еми да, както искате ме върприемайте.
Парите, които ще дам за дизайн - въобще не наближават 600 лева.
Даже 300 не помирисват.
Така ,че пак ще го повторя и потретя- без покритие, недейте говори.
'Че си прайм кот си искам ;):
 
Status
Not open for further replies.