Делене диска на две

newguy

Well-Known Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
644
Reaction score
572
Здравейте. Инсталирах една виртуална машина но проблема ми е, че имам само 1 дял C:/ искам от него да направя D:/ Как ще стане това? Пробвах с дясно копче на my computer>manage... но ми казва, че не мога да направя от този дял.
 
Dunno -.-' Ам виж с Partition Magic .
 
Здравейте. Инсталирах една виртуална машина но проблема ми е, че имам само 1 дял C:/ искам от него да направя D:/ Как ще стане това? Пробвах с дясно копче на my computer>manage... но ми казва, че не мога да направя от този дял.

Мисля че нестава и аз правих виртоална машина и имах само С пробвах нестава но ако мъчиш от него да пуснеш сървър мисля че няма да стане защото когато аз я правих на реал машина ми беше реал ип а ана виртоалната не за това че.... Но ако си го ползваш за друго проблеми няма да имаш :)
 
  • Like
Reactions: ApMaHuTo
Точно сървър искам да пусна но тестов. Само локален. На моя комп явно има проблеми със всички видове сървъри било то вирус или антивирусна която блокира едно или друго нещо не мога да пусна нито 1. А да преинсталирам ще изгубя много информация.

Има ли начин без Partition magic? Изобщо без програма.
 
Съмнявам се да може без програма.
 
Бях гледал в youtube клип с обяснение как точно да се раздели диск без програми, потърси там би трябвало да го намериш лесно. Успех! =]
 
Сложи си програмата, кво ти пука, нали е виртуален комп.
 
Точно сървър искам да пусна но тестов. Само локален. На моя комп явно има проблеми със всички видове сървъри било то вирус или антивирусна която блокира едно или друго нещо не мога да пусна нито 1. А да преинсталирам ще изгубя много информация.

Има ли начин без Partition magic? Изобщо без програма.

Можеш да си пуснеш локален само за тест даже и през С диска нямаш никав проблем :)
 
Възможно ли е да възникне проблем ако сървъра е в C:/ ? Пускам го и дава грешни те ли са причината или грешна конфигурация?
 
Възможно ли е да възникне проблем ако сървъра е в C:/ ? Пускам го и дава грешни те ли са причината или грешна конфигурация?

Да не е от ODBC ?
 
Не е. Те си работят dataservers се зареждат.
 
Аз ползвах преди partition magic и съм доволен на 100%... Тей че я използвай най-добре. :)
 
Не е от диска аз лично сам тест от С диска става и нямах никви проблеми :)