[Help] ДС Класация + файлове

kohah

New Member
Joined
Nov 2, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Плийс хелп трябва ми класация за ДС който може да хелп плС :angel2:


А имам и още 1 вапрос - трябват ми мусървър файлове 0.98R


Много благодаря !!! ::*:::*:::*:::*:::*:
 
Използвай 98ц файлове вместо 98р.
 
ок но все пак ако някой има да качи или линк

и за ДС ако може ... ТНХ !
 
много ми тряя ДС-то ХЕЛП ПЛИЙС !?!
 
pi4ove imam i o6te 1 vapros kak se praqt spawn oba4e da sa na 1 mqsto ::(: pls help me az gi praq mnogo na ednakvi koordinati i sa pr1snati nasqkade ::(: ako moje help mn tnx
 
Да кажем чре това ти е един МОБ:
type mapnumber distance x y x2 y2 dir total
43 3 30 10 10 240 240 -1 5
променяш distance (която ти е 30) на колкото изкаш ти, това ти е радиуса в който ти се респаунват МОБ-овете в координати.
Другия път има по-голяма вероятност да ти помогнат, ако пишеш на кирилица.
Надявам се да съм ти помогнал.
 
Last edited:
kohah пич тей като нямам му сервер филес 98 р и немоа ти хелп но бих искал да ти хелп ::): тарси ме в скупе ако ти неед хелп ;)
 
xaxa... 98r сървър файлове не съществуват до колкото знам. Файловете са 98c, а там където пише 98r има аднати допълнителни пачове както на Dangerlink - Кундумите в стадиум :)
 
98r файлове има в релейс аз съм с тях
 
какво ще рече релейс

Темата е от 1-2 години ... Иначе релейс или по-точно релийз, ще рече когато нещо е пуснато за теглене/купуване или в нашия форум, това е категория, в която има теми с разни релийзнати (пуснати за свободно теглене) неща. Дано съм ти обяснил както трябва.
 
Темата е от 1-2 години ... Иначе релейс или по-точно релийз, ще рече когато нещо е пуснато за теглене/купуване или в нашия форум, това е категория, в която има теми с разни релийзнати (пуснати за свободно теглене) неща. Дано съм ти обяснил както трябва.



мерси за инфото.
а от каде мога да сваля 98ц?защтото свалането е махнато
 
тези на мегаъплоад са заразени с вирус може ли дами прати някой не заразени ....и ако сложа ИП; 192.168.1.2 защо нещо не таргва сарвара ако някой знае плс помогнете:)
 
Не са с вирус а са кракнати и антивирусната го засича не се притеснявай :)
 
а за ип-то знаете защо не става,,, катосе сложи ИП 192.168.1.2 в сарвара не таргва нещо
 
а за ип-то знаете защо не става,,, катосе сложи ИП 192.168.1.2 в сарвара не таргва нещо
Tвоето ИП е нереално... Само ти може6 да си играеш в сървъра както и хората на твоя нет.
btw: може да си забравил да смениш някое ИП в сървър файловете...
 
като сложа реалното ИП което се вижда в лат ис му ИП пак не става...а всички портове са отворени,,,,, имам и рег в но-ИП но то се слага в клиента и се сварзва с реалното ИП а то се сварзва от др страна с локалното.... а то е 192.168.1.2 Ако някой е правил сарвара на БТК и знае как става моля нека да драсне 1-2 реда каксе прави и кое ИП каде се слага благодаря преджарително