[Help] Грешка в арената

wingshot

New Member
Joined
Oct 20, 2009
Messages
150
Reaction score
11
Здравейте преди месец сигорно бях пъснал тема за това но никои не ми помохна имам все още този проблем когато гериоя ми омре в арена се ражда някаде в някаква черана дупка плс помагайте :)
 

wingshot

New Member
Joined
Oct 20, 2009
Messages
150
Reaction score
11
Защо не ми отговаряте или ти да беше отговорил принуждавате ме да пускам втори пост да не секи се родил кат ваз умни ....
Edit: Protect
Нарушение на точка 7 от правилата на форума.Давам ти Infraction.
 
Last edited:

killar4eto

Well-Known Member
Joined
Apr 11, 2009
Messages
920
Reaction score
463
Защо не ми отговаряте или ти да беше отговорил принуждавате ме да пускам втори пост да не секи се родил кат ваз умни ....
Edit: Protect
Нарушение на точка 7 от правилата на форума.Давам ти Infraction.

Трябва да си едитнеш Gate.bmd && Gate.txt :) Client side мисля, че трябва само :) ;)
 

wingshot

New Member
Joined
Oct 20, 2009
Messages
150
Reaction score
11
Трябва да си едитнеш Gate.bmd && Gate.txt :) Client side мисля, че трябва само :) ;)
Добре кажи точно какво да едитна нямам и съответния еддитор а и то кави координати да му задам като то в арена те пуска там кадето омреш?
 

misho_rb

Well-Known Member
Joined
Feb 1, 2010
Messages
1,146
Reaction score
98
ahxyahyahxyh .txt Няма едитор (xaixai) Notepad ^_^
 

wingshot

New Member
Joined
Oct 20, 2009
Messages
150
Reaction score
11
ahxyahyahxyh .txt Няма едитор (xaixai) Notepad ^_^

Бе ти малоумен ли си .бмд с notepad я се виш кфо пишеш

EDDIT: дава ми ето тази грешка съшо на някоя от картите, но незнам на коя точно значи ползвам клиента които си дал в темата ето я грешлата която дава http://silver-cs.net/Upload/error.JPG
 
Last edited:

KR373N

Well-Known Member
Joined
May 18, 2008
Messages
1,943
Reaction score
446
липсвати тоя файл в Data/World6/EncTerrain6.att трябва да си го намериш затова ти дава тоя еррор незнам коя версия ползваш ако кажеш може да ти помогна повече
 

wingshot

New Member
Joined
Oct 20, 2009
Messages
150
Reaction score
11
Да виждам кои файл ми липсва а версията беше нещо такова много отдавна е този сървър ОН и сам забравил вече, но беше нещо от рода SCFMT 7.... или SCFMT 5.....
 

sugaR

New Member
Joined
Feb 21, 2009
Messages
288
Reaction score
121
Да виждам кои файл ми липсва а версията беше нещо такова много отдавна е този сървър ОН и сам забравил вече, но беше нещо от рода SCFMT 7.... или SCFMT 5.....

Как може да си забравил коя версия си бе ....... Ние тогава как да ти помогнем ......
 

KR373N

Well-Known Member
Joined
May 18, 2008
Messages
1,943
Reaction score
446
щом си на SCF файловете отвори MuServer\SCFData\SCF_Common и дай тия 2 реда

Code:
ClientExeVersion=
ClientExeSerial=