[Help] Голям проблем

sopola92

New Member
Joined
Feb 7, 2010
Messages
33
Reaction score
1
Как да си оправя сървъра дава ми ерорр "data source name do not found and deaful drivers odbc specificed" плс помогнете.Благодаря предварително.
 
АУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ АЗ ПО ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ НЕ БЯХ ЧУВАЛ,МОЙТЕ СЪЧУСТВИЯ... (nqh)
 
пусни одбц или одбд зависи ако windows-а ти е в Ц: пускаш одбц ....
ако не си виш датабазите...
 
Не е с уиндоус ХП предполагам..
 
лудака аз съм уин7 и имам проблем с одбц нетръгва какво да направя 32бит е.
 
АУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ АЗ ПО ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ НЕ БЯХ ЧУВАЛ,МОЙТЕ СЪЧУСТВИЯ... (nqh)

Какво се ебавате с човека ще кажеш вие не сте почвали от нулата е бахти хората само се чудите с кого да се подигравате и да се ебавате нали уш тря са помага ^^

п.с. по темата бтв едно фр е на уин 7 и JS-тата не му тръгват не зависимо кви са файловете може да е от уиндоуса може да е от одбц-то кажи ква версия са ти файловете и в кои диск си сложил "MuServer" да видим какво ще измислим.
 
98р или 97+99
сял2000
дял Д:/МуСървър
уин7 ми е в Ц:/
 
odbc то не е за win-7
пс. а и като за първи път ще ти е доста трудно да подкараш сървър на тоя win
 
odbc то не е за win-7
пс. а и като за първи път ще ти е доста трудно да подкараш сървър на тоя win

Точно това му казах и аз (nod) по добре да минава на xp sp 3 или 2 и да се радва на чисто вървене бес проблеми :)
 
Аве на windows vista бях ам си го преинстал на windos xp и файловете за ми на 97д работещти едно фр си напраи сървър с тях обаче одбц неште да се стартира MuServer ми е в Д: апак windows ми е в Ц: ако някои има предположения да пише skype:sopola2