Говорилня

някой има ли безплатен Steam(хубав). ?????
 
Уникална Песен!
 

Attachments

  • DJ Splash - This Is My Life.rar
    4.8 MB · Views: 2
как се сменя IP със хекс едитор
 
ЕЙ ВАСИЛЕВ ВИЖ СИ ЛС-ТАТА БЕ :D
 
някой може ли да ми обясни тоя сайт как работи: garga.biz ?
 
Трябва ми някой , който може да прави сървър на МУ спешно !

for info : skype:didogod
 
Помогнетеееее момциии sad ми е ....
 
Да попитам как се прави ГМ Шоп въпроса е тъп заради това не направих цяла тема :)
 
най лесния начин е като отвориш нов текстов документ и напишеш " Iskam gm shop na 12 13 Lorencia ako ne mi go slojite neznam dali me razbirate " пращаш го на Microsoft те ти отговарят до 2-3 мин и готово :)
 
Да попитам как се прави ГМ Шоп въпроса е тъп заради това не направих цяла тема :)
Това си е обикновен шоп , просто си избираш някое NPC например Lumen и го местиш от MonsterSetBase на координати кадето обикновен играч неможе да отиде , а само с GM команда . Например
Code:
0 300 300
В лоренция на координати : 300/300
 
  • Like
Reactions: Deadly
Благодаря :) А някакъв админ панел :D освен този на Damian защото някой влезе и направи всички гм-та :mad:
 
Имам проблес с CS за 99б+ версия става на въпрос.. та уж дръпнах fix-нато CS но ми дава същата грешка прегледах логовете : 15:35:42 Error : File : [c:\work\muproject\muconnectserver\source\giocp.cpp], Line : [923]
15:35:42 IocpServerWorker :: WSARecv() failed with error 183, An existing connection was forcibly closed by the remote host.
: та седи 1-2 часа и после като си пишеш акаунта или не те пуска при героите или те дисконектва .. ако някой има CS fix за 99б+ моля да го даде... Търсих из форума неможах да намеря !!!
 
sexyasspart3nj1.jpg
 
  • Like
Reactions: Nicky