Говорилня

421rn3snaxokycqev45r.jpg



sjjxkql2zoa3eq9nj0go.png



ebasi maikata....
 
mani mani 6to pati q lani svi spu na diu6eci a q na egreci svi spu do goli dupeta a q na egreko s ofce i pseta lego na egreko po hulk da pazim ofcete ot vulk pone vreme vati da mi se dreme i4 ne sym razbral ka sym zadremal po-edno vreme valko ripi nai-ubavoto qgne pipi q barje ripam toqgata pipam barje se obla4im nema vreme se zaga4im okam ta se kinem koka 4e zaginem posle brigadiro re4e i4 da se ne mlati6 qgneto da plati6 aaa reko 6tom me kara6 da pla4am druga rabota 4e si va4am ubre ubre 4e si karam volovete giubre 4e si karam volovete pryv i nikoi nemoe mi kae vruf po-edno vreme be dal zor da stavam 6ofior pa si reko 4e mi dadu nekoi stro6en zil da stanem za rezil dzver da be stanal milicioner ama 6to da se praim s orata na dzver po 6oseto da gi spiram s globi da gi reketiram misli misli pa si reko 4e se razpraam u mandrata s mleko cel den mleko 4e edem i za doma 4e kradem 4e kradem po-malko cvik 4e si kupim s niego bik biko krave 4e trese pare 4e mi donese misli misli pa si reko ne e rabota da se rapzraa6 i s mleko ako mlekoto se bati6e i ne6to se umeri6e koi 4e mi ga ispi6e aa ebem ti mleko reko 4ini mi se 4e pak 4e fa6tam of4arskiq krivak

Sorry for bad lang!
 
майкото ти печкити ти (nqh)
 
А ти като си "ПРО" що не събереш ? :bigsmile:
 
Някой има ли файла за windows mode ?
 
а бе някой да разбира от sourcemod ? важно ми е!
 
Аз па не съм баннат :D.Най ме радват уроците по С/С++.They Write THE BEST SHIT EvaR