Говорилня

бреи доходи ми се до пълна нужда (xaxa)
 
абе може да насочите енергията си в писане на тъжни песнички че много ме кефят ^^
 
[7:22:12 pm] ffff says: Az kolkot
[7:22:13 pm] ffff says: Sum ebal
[7:22:15 pm] ffff says: Ti tolkova
[7:22:17 pm] ffff says: Server files
[7:22:17 pm] ffff says: Ne si
[7:22:19 pm] ffffanonymous says: Vijdal be
[7:22:51 pm] sugar says: Moje sum na 12 ma are ela me bii de posle takuf boi sha qdesh che nqa moi stanesh nit me zn koi sum nit n6 takaceh zamulchi i produlji :) da vidish imam 13 pistoleta i edin kalashnik :)
[7:23:03 pm] ffff says: Ti nekva
[7:23:05 pm] ffff says: Mutra li si
добре бе битката аре ела в плевен кат ти стиска де :)
 
аве аре кво стана с чата ще има ли или няма да има за последно ?
и ако няма да има защо ?
 
много голям фен на електронна музика

349173.jpg

349174.jpg

349175.jpg

349176.jpg
 
Pure,виж qlimax колко е голяма =)
 
Чак ми се приходи на дискотека, едвам ще дочакам петък. (doh)
 
Shaker - Sensation не е дискотека
 
349437.jpg

Най-грандиозния спектакъл за trance & house музика води началото си от 2000 г.Тогава все още е нямало днешното разделение на black & white.Първия Sensation е бил нещо наистина величествено за времето си със събралите се тогава 20 000 души на Amsterdam Arena!
Събитието по традиция се провежда всяка първа събота на месец юли в Amsterdam Arena.След дебута си през 2000 всяка следваща година се събират вече приблизетелно по 40 000 души,което прави фестивала най-големото trance събитие на годината.Всеки Sensation White си има свое уникално парче наречено ANTHEM (Химн).
Друго характерно за Sensation White е че всички присъстващи на събитието са облечено в бяло.От DJ-я до последния фен.Това се прави като символ за това е всики са едно цяло с музиката.Освен това тъй като стила музика която се пуска е "по-лека" от тази на Sensation Black бялото също символизира донякъде това....
Със своите изключителни ефекти и невероятен звук Sensation White се е наложил вече в световен мащаб и през тази година за 1-ви път събитието излиза от границите на Европа.Това е една голяма стъпка за Sensation White,понеже така много повече хора могат да се докоснат до тръпката да присъстват на едно такова величаво събитие

Източник:
http://forum.bmo.bg/
Дано да го прочетете цялото
и да изгледате някое друго клипче
тогава ще осъзнаете какво е.
Sensation Australia 2009 Trailer​

 
Last edited:
Мда, на Sensation White са по-леки парчетата. Иначе от Sensation Black имам няколко добри сета на Angerfist - от различните години.. :) whatever
 
Sensation White - Tech House, Minimal, Trance и др.
Sensation Black - Hardcore и за други незнам
ако имате нещо да добавите за което аз незнам, Моля !
 
Наи Новият Тапак които само знае да копира е : няма да ви кажа :D: http://dangerlink.sytes.net/ забележете абсолютно всичко е копирано от дангерлинк :D: