Говорилня

само на мен ли не ми излиза чата ?
 
  • Like
Reactions: Wikko0
А защо е спрян чата и кога ще е он ? ;д
 
Спокойно бе аз бях почти 9 месеца баннат от чата (samolet)
 
Някой може ли да ми помогне с HTML?
 
Чата го спряха за да живне малко тая тема :D
 
Някой да знае от къде мога да взема този дизайн Welcome to MuOnline Infinity 100x Edition (не е реклама).Btw до колкото разбрах го има безплатен и е на ma3x web или нещо такова, но не го намерих из форума
 
Оп грешка... Трябва ми самия сайт + дизайн ;Д
 
Това е Ангел Тодоров.
Днес Ангел е бил нападнат в гръб с тухли от цигани, докато е карал колело!
Причината е много проста- Ангел е бил с тениска, на която е изобразен ликът на Апостола и пише „България над всичко“!

Трябва да си зададем въпроса до кога ще бъдем чужденци в собствената си държава?
До кога ще ни бият в нашата родина?
До кога тези цигани ще имат повече права от нас?!?!



1379807_543662222369290_62049783_n.jpg



снимка и текст: интернет

EDIT: Разпространявайте го навсякъде това. Нека веднъж да не се делим по футболна принадлежност или каквото и да е било друго, а да се запитаме КОИ са едни от виновниците за положението в държавата ни!

 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
Много тъжно, но реалност ;XX
Ако бях президент на България, тея мангали до един ще ги пратя в Африка в някоя джунгла !!!ТАМ ИМ Е МЯСТОТО!!! Даже за по-сигурно ще оредя самолети и за да не хабим гориво ще ги пускаме без парашут, те криво ляво ще оцелеят!!
 
xaax RaFa това в Бургас го няма вече :D Миналата година си се организираха сами бургазлии и почна пролетно почистване на главната улица и 2 квартала. Аз вече забравих какво е циганин - хубу че има телевизия :D
 
здравейте туй понеже е говорилна и аз искам да си поговоря на глас та някой да ми отговори ако благоволи какво мислите за това което е казал някой си ..: "аз знам, че нищо нез нам."?
 
  • Like
Reactions: musytoa
Това го е казал човек който не е знаел какво знай ;)
здравейте туй понеже е говорилна и аз искам да си поговоря на глас та някой да ми отговори ако благоволи какво мислите за това което е казал някой си ..: "аз знам, че нищо нез нам."?