Говорилня

Mu Guard:
We no longer support IP change as many customers took advantage of this to get free licenses. Saying so, upon purchase be sure of your IP or use DNS to avoid this IP issue in the future.

Просто се чудя, как така да се използват DNS, то в клиента се въвежда IP т.е в маин.ехе ?
 
559565_339743892758738_171837192882743_904231_978230764_n.jpg


we are the champions and haters gonna hate
 
Mu Guard:
We no longer support IP change as many customers took advantage of this to get free licenses. Saying so, upon purchase be sure of your IP or use DNS to avoid this IP issue in the future.

Просто се чудя, как така да се използват DNS, то в клиента се въвежда IP т.е в маин.ехе ?
DNS се слага в main.exe.
Аз съм с DDNS вмомента и всичко си работи на 6. (y)
 
  • Like
Reactions: Holder
ЛОООЛ Един приятел на скарата пече там и по-едно време вика "ДИМНА ЗАВЕСА МОЛЯ НЕ КРАДЕТЕ" (rofl)
 
Честит празник на всички, които празнуват на този голям празник! Нека са много здрави и много щастливи! Весело посрещане!
 
[23:07:37] иWaноW: are sh begam 4e utre klasno 1vi chas :x
[23:07:45] иWaноW: ti si vinoven nakara me da hodq na daskalo ..
:D:
 
Може ли ми дадете линк на хубав Windows 7 ?
 
Я препоръчайте Сезон 3 Епизод 1 файолве ?
 
На Infinity,ако не се лъжа са S3EP1 мързи ме да погледна :D:
 
:cool: :O Снимката направена за мен !!! :cool: Скоро ще стана легенда !! Разпространявайте !

И запомнете : Водещи английски букмейкъри приемат залози за датата на смъртта на хора,който не са харесали ОТГОВОРИТЕ НА Life ! "Живот" Синът на ЧЪК НОРИС !


Още факти за Life :

Life , може да направи снежен човек от дъжд !
Life го харесват всички жени !
Life има собствен сайт нарича се ИНТЕРНЕТ !
Life e създал думата бъзици !
Влизаш във стаята и вместо да пуснеш светлината , Life идва и гаси тъмнината !
Life изнасилвал педофилите когато бил дете !
Life никой не може да го спре !
 

Attachments

  • ChuckNorris3.jpg
    ChuckNorris3.jpg
    173.1 KB · Views: 20
Last edited:
  • Like
Reactions: OmaRuCat