Говорилня

http://www.shop.emeraldmu.com/
Copyright © 2008 - 2012 Emerald MU, All rights reserved.
Web Shop developed by Mephisto.

Този уебшоп и еуфория му са го ползвали и редица други сървъри..
 
Това е ясно.. ама въпроса е, че и платен така като гледам не мога да го намеря..
Mephisto не е влизал от панти век и за това питам от другате освен сайта примерно скайп или нещо да се свържа с него..
 
Last edited:
Добре де защо просто не питаш собственика на EmeraldMu сигурен съм, че ще се съгласи да ти направи услуга :)
 
Добре де защо просто не питаш собственика на EmeraldMu сигурен съм, че ще се съгласи да ти направи услуга :)

Преди време съм попитал много собственици на сървъри които използват този уеб магазин, дори и самия @Mephisto. Той ми каза ,че дизайна го има в интернет и да си го намеря.
 
Last edited:
be aware of Jack the ripper when u walk london streets (wait)
1715648_460s_thumb.jpg
 
Някой разбира ли от Adobe After Effects ? Ако да моля да ми пише в скайп super.ico,трябва ми за да ми направи или едитне един Audio React темплейт.
 
Facebook изчезна за 3 часа
Социалната мрежа Facebook спря да работи за около три часа тази сутрин.

Достъп до сайта нямаше в Европа, Австралия, Африка и някои азиатски държави. Потребителите масово се оплакваха от срива в Twitter, като някои от тях съобщиха, че сайтът все пак е достъпен чрез някои мобилни приложения.
Към 10 ч. сутринта българско време Facebook заработи отново. Все още не е ясно какво е причинило проблемите. Facebook е в процес на въвеждане на новости по сайта, които предизвикаха срив и през януари.
По повод днешния срив се появиха спекулации, че това може да е работа на хакерите от Anonymous, които неколкократно са заплашвали социалната мрежа с атаки. Източник Vesti.bg.
 
Цели 3 часа без този безполезен сайт ? Колко ли колабирали има (think) Oo

всъщност не е толкова безполезен, колкото 99% от тези, които не го ползват си мислят...
Четох статия, в която се казва, че всеки месец около 60 милиона потребители откриват нови полезни за тях сайтове само от рекламите във фейсбук....
 
всъщност не е толкова безполезен, колкото 99% от тези, които не го ползват си мислят...
Четох статия, в която се казва, че всеки месец около 60 милиона потребители откриват нови полезни за тях сайтове само от рекламите във фейсбук....

1/2 fake.
 
  • Like
Reactions: darkkingh
Facebook изчезна за 3 часа
Социалната мрежа Facebook спря да работи за около три часа тази сутрин.

Достъп до сайта нямаше в Европа, Австралия, Африка и някои азиатски държави. Потребителите масово се оплакваха от срива в Twitter, като някои от тях съобщиха, че сайтът все пак е достъпен чрез някои мобилни приложения.
Към 10 ч. сутринта българско време Facebook заработи отново. Все още не е ясно какво е причинило проблемите. Facebook е в процес на въвеждане на новости по сайта, които предизвикаха срив и през януари.
По повод днешния срив се появиха спекулации, че това може да е работа на хакерите от Anonymous, които неколкократно са заплашвали социалната мрежа с атаки. Източник Vesti.bg.


Добре де аз това, че Annonymous са фърлили око на фейсбук го бях чел преди няколко месеца някъде но датата беше 5-ти Ноември 2011 |-(

Поради злоупотреба с лични данни и информация но това така и не стана не ми се вярва Annonymous да са го спрели може оня да е нямал нет (rofl) (в кръга на шегата де) ^-^
 
Търси се този темплейт, ако някой го има нека го сподели :)

templatec.jpg
 
Преди време съм попитал много собственици на сървъри които използват този уеб магазин, дори и самия @Mephisto. Той ми каза ,че дизайна го има в интернет и да си го намеря.

Добре а то.. освен уебшопа на мепфисто, друг уебшоп има ли, който да поддържа Antient Excellent Items ?
 
4495295l.jpg
- Ето го, "ХАКЕРА НА ElvenMu" :D :D :D -- ProudMu :D :D :D Който твърди че е вкарал "doSS" << :D :D на сървъра :D myxxyayxa :D

[08-03, 15:39] ProudMu Ах колко е готино да редактираш хронологий хейтър беше и хейтър ще си останеш
New [08-03, 15:38] ProudMu @Life какво викаш за мен ?


-- После тръгна да трие какво е писал във СКАЙП :D Обаче ... не знае че ние винаги СНИМАМЕ :D Хоп... СКРИТА КАМЕРА :D
 
Last edited:
4495295l.jpg
- Ето го, "ХАКЕРА НА ElvenMu" :D :D :D -- ProudMu :D :D :D Който твърди че е вкарал "doSS" << :D :D на сървъра :D myxxyayxa :D

Айде почвай и тука да хейтвъш :*

[3:21:57 PM] Ж . ; ❼ каза: e mi6ka
[3:21:59 PM] Ж . ; ❼ каза: ne mi govori taka we
[3:23:53 PM] Ж . ; ❼ каза: e baluk skapan
[3:23:57 PM] Ж . ; ❼ каза: kazvai koi si kato si mng igra4 we
[3:24:03 PM] Ж . ; ❼ каза: basi baluka
[3:24:04 PM] Ж . ; ❼ каза: heitar
[3:24:06 PM] Ж . ; ❼ каза: e ba6ta ti :D:D
[3:24:11 PM] Ж . ; ❼ каза: basi balucite
[3:24:46 PM] Ж . ; ❼ каза: adski si
[3:24:47 PM] Ж . ; ❼ каза: tup
[3:24:49 PM] Ж . ; ❼ каза: i 6ti go sloja v ustata
[3:24:52 PM] Ж . ; ❼ каза: 6toto mng govori6
[3:25:04 PM] Ж . ; ❼ каза: kazvai koi si
[3:25:05 PM] Ж . ; ❼ каза: e baluk
[3:25:11 PM] Ж . ; ❼ каза: kat si mng tarikat we
[3:25:14 PM] Ж . ; ❼ каза: koi si we
[3:25:16 PM] Ж . ; ❼ каза: mi6kaaaaaaaa