Говорилня

това накара кретена да емигрира в Австралия (wait)

ох малка жалка отрепка плаваща в собствените си лайна хайде вече да не ме намесваш в жалките си постове щото почваш да ме ядосваш кво ще кажеш
 
Някой ако може да ми предложи рутер до 50лв хубавичак за да ме пази от Флоод :)
 
Някой ползвал ли е Pay Gol от тук (think)
 
Здравейте,

Тази тема е за всички любители на vbox7. Както някой сами са забелязали от скоро във Facebook неможе да се слагат клипове от Vbox7. Лично мен това ме разочарова, тъй като единствено там можеш да поставям любимтие си песни със субтитри и дргуги интерсни клипове (вярно е че се и злоупотребяваше със спам, но мисля че по скоро хората поставяха любимтие си клипове просто). Ако и вие сте на моето мнение може да се присъедините в таз група Видео споделяне / VBOX7 .
 
  • Like
Reactions: flowsicK
Здравейте,

Тази тема е за всички любители на vbox7. Както някой сами са забелязали от скоро във Facebook неможе да се слагат клипове от Vbox7. Лично мен това ме разочарова, тъй като единствено там можеш да поставям любимтие си песни със субтитри и дргуги интерсни клипове (вярно е че се и злоупотребяваше със спам, но мисля че по скоро хората поставяха любимтие си клипове просто). Ако и вие сте на моето мнение може да се присъедините в таз група Видео споделяне / VBOX7 .

Скриване - Скъсяване на URL адрес / Сърфирай напълно анонимно и сигурно в интернет чрез прокси - Skrii-ME.eu!

Скриваш линка и го пъхаш във фейсбозата.

П.П. Ето нещо вълшебно: