Говорилня

Някой може ли да ми каже името на един от OST-тата в MU - става въпрос за една по-бавна мелодия и една жена пееше (но не й разбирах много, така че текст няма как да ви дам, но нещо като "шедуоу (може би shadow), шееееедуоу :D звучи тъпо, но наистина искам да я намеря) Благодаря предварително!

Това ли?
 
Това е единственото хубаво нещо, намерено от мен в тая игра.. В последствие разбрах, че е песента от "Гладиатор". :D:
 
На Компа ~ All day ; Филми ~ All night ; Спира тока и ~ What the fuck?! ; Съседа крещи: Джони, Хасан ти краде тока...
 
beyond-epic-facepalm-facepalm-stupid-fail-dumb-death-demotivational-poster-1284049056.jpg
 
това да не е противоутрова за циганина да спре да краде тока (nqh)
 
Оффф, от 2 дни бахти кризата. И работа няма :S
 
бе тя кризата е от 2 години ама щом си казал..
 
Ще ми препоръчате ли антивирусна, че не знам какво да ползвам вече.. бях с Avast и си бях доволен никакви вируси спайвеарове нищо, сега като излезе ъпдейта обаче и го начукаха с антикрак система и са съм на червено, нещо от този род да ми препоръчате, да не е като касперски някаква супер тежка програма обаче ?
 
Kaspersky Anti-Virus 2012

Криазата е от доста по дълго време не е от 2 години :D:
 
Ще ми препоръчате ли антивирусна, че не знам какво да ползвам вече.. бях с Avast и си бях доволен никакви вируси спайвеарове нищо, сега като излезе ъпдейта обаче и го начукаха с антикрак система и са съм на червено, нещо от този род да ми препоръчате, да не е като касперски някаква супер тежка програма обаче ?

avast free antivirus...
последната финансова криза не започна ли през 2009 година от американските банки, заради които се сформира и движението Occupy Wall street..
 
Ще ми препоръчате ли антивирусна, че не знам какво да ползвам вече.. бях с Avast и си бях доволен никакви вируси спайвеарове нищо, сега като излезе ъпдейта обаче и го начукаха с антикрак система и са съм на червено, нещо от този род да ми препоръчате, да не е като касперски някаква супер тежка програма обаче ?

аз лични ползвам AVG 2009 и съм супер доволен от 2 месеца вече съм с нея и всичко лови има си Firewall собствен
 
Ще ми препоръчате ли антивирусна, че не знам какво да ползвам вече.. бях с Avast и си бях доволен никакви вируси спайвеарове нищо, сега като излезе ъпдейта обаче и го начукаха с антикрак система и са съм на червено, нещо от този род да ми препоръчате, да не е като касперски някаква супер тежка програма обаче ?

С Nod32 съм от 4 или 5г. и от тогава нито съм преинсталирал OS, нито съм имал проблеми с вируси и прочие. Преди това само жонглирах с останалите.
 
аз лични ползвам AVG 2009 и съм супер доволен от 2 месеца вече съм с нея и всичко лови има си Firewall собствен

kaspersky също има и доста по функционален от на Аваст ;):

само ако имаш Sygate си блъскат главите 2-те програми но не е проблем да си останеш сам с касперски и да ползваш неговата стена можеш да блокваш по ИП портове всичко .. ;):
 
Респектчо пиши в приказката бе :D
 
BTW каква приказка то станало цял роман (nqh)