Говорилня

смятайтееееее... туко що сканирах снмиката от албума със стари снимки.................................. там дядо ми баба ми а -у СМЯТАЙТЕ!!!
 

Attachments

  • SCR2011.jpg
    SCR2011.jpg
    74.6 KB · Views: 26
смятайтееееее... туко що сканирах снмиката от албума със стари снимки.................................. там дядо ми баба ми а -у СМЯТАЙТЕ!!!

смисъл?
 
смятайтееееее... туко що сканирах снмиката от албума със стари снимки.................................. там дядо ми баба ми а -у СМЯТАЙТЕ!!!

Злетак!
 
Ей мишкар недоразвит паразитен,завтаряй си жълто-зъбата уста. Да не те намера и направо да те лиша,от жалкия пълен със мъки живот.Ще се постарая да направя , всичко възможно да задоволя майка ти ,спокойно ЖАЛЪК МАЛЪК ПУБЕР. Мишкар смазан,ако си в София,си нямаш и най малка представа със кой си говориш,и ако разбереш , КУ*ОВЕ ЩЕ ЯДЕШ ;)
 
  • Like
Reactions: PLMN
shaaakee it , shaakeeeeeeeeeeeeee it LIKE a BUNNNY !!!
 
Ей мишкар недоразвит паразитен,завтаряй си жълто-зъбата уста. Да не те намера и направо да те лиша,от жалкия пълен със мъки живот.Ще се постарая да направя , всичко възможно да задоволя майка ти ,спокойно ЖАЛЪК МАЛЪК ПУБЕР. Мишкар смазан,ако си в София,си нямаш и най малка представа със кой си говориш,и ако разбереш , КУ*ОВЕ ЩЕ ЯДЕШ ;)

Suck my duck!
 
Щe ти направя главата не bacardi а направо matahari (chuckle) ;) .
 
Много.

Нали знаеш че животът ти е само 30 - стотинки. я по добре млъкни знаеш че нищо няма да стане от това което пишеш така че кисни си на столчето и се наслаждавай на Сухото си ПЦ. А между другото не искам да си цапам ръцете с лайно като теб.
 
Ей мишкар недоразвит паразитен,завтаряй си жълто-зъбата уста. Да не те намера и направо да те лиша,от жалкия пълен със мъки живот.Ще се постарая да направя , всичко възможно да задоволя майка ти ,спокойно ЖАЛЪК МАЛЪК ПУБЕР. Мишкар смазан,ако си в София,си нямаш и най малка представа със кой си говориш,и ако разбереш , КУ*ОВЕ ЩЕ ЯДЕШ ;)

ahhaaahahghaghaygahygahyxagtyxagxahgxayxagxyagxayxaghxagxah
Кой си ти бе ? Някой уличен боксъор ? hahahahahhahahhahahah smeshko !
 
кфо от тва че спамиш тук е говорялня спами си наволя бля бля бля :boff:
 
че то 7966 коментара само спам, е аре 7965 без първия