Говорилня

Ето какъв чат водих с @pirgovo (DeScoManTiC) който пуска 100 сървъра и всички са ОфЛайн и дето каза че Дарка му е хакнал съръра.Мисля че се сетихте за кой става дума :D:
Ето и чата,моля погледнето това което е в червено:

Ми брат , аз да ти кажа щом му отговаряш и се занимаваш със него , излиза че си на неговия акъл,че да се занимаваш със деца?!

П-с : Нищо лично,теб си те уважавам :D изказвам мнение.
 
Last edited:
Хора като се замисля ми става жал за сНГ :s
Смисъл сички го гонехме и т.н и като се замислих и ми стана жал.
Замислете се и вие или ако това се беше случило на вас.

Каквото посееш, това ще жънеш
;)
 
Last edited:
Аа, не... не говори от името на всички. Аз нямах абсолютно нищо против него. Просто някой хора правеха елементарни грешки, за което той им отвръщаше по начин, който на тях не им харесваше и те почваха да се нервят... единствените му провинения бяха, че ги провокираше( а това не е против правилата на форума) и от време на време докато го правеше, спамеше в някоя друга тема. Аз с него разправии, както и с root примерно - човек, който провокира всички по начин, който не нарушава правилата на форума, след което всички му сипват, не съм имал...

Съгласен съм с теб .

Той човека правеше градивни критики ама хората в България не са свикнали някой да им казват как е правилно искат да го правят как са го научили от баба,от дядо и т.н
Пък и за спама който правеше нека един да каже с ръка на сърцето че не е спамил .

Ае стига с сНГ че ще вземе да му стане лоша от толкова приказки за негу :D :D :D
 
ѝгщьйгьщйгьйщгвнцяховн
ьяаьягавмнтяьа
ьяагтьязагянт
Аз казвам с ръка на сърцето че не съм спамил (xqx)
In Soviet Russia the laughter laugh at you itslelf ^..^
 
Лично аз няма да гласувам за тебе :)
 
  • Like
Reactions: Milanoob