Говорилня


Предлагам да не се караме... просто ме изнерви факта, че във форум, който не е за ц(*ка, ти постваш клипове за ТВОЯ любим обор ;]
 
Значи да ви попитам преди гледах 1 филм ... за 1 момиче което чете една книга,и във тази книга става въпрос за 1 принц на троловете или незнам какво и това момиче един ден остава сама със братчето и във тях... и толкова и е писнало че родителите и я пренебрегват че решава да даде детенцето на троловете или какви бяха там.. не съм сиг,и така призовава този принц от книгата и троловете идват и зимат бебето.После след като разбира какво е станало тя влиза във техния свят за да търси детето. Моля някой ако се сеща да ми каже името на филма

Ако някой помогне,ще съм много благодарен :( :S Ако не се лъжа филма е със Мик Джагър... но не съм обеден :S
 
Eто го най големия :D

[4:40:36 PM] ٔ● Revolution * Support ●: oshte edin komentar ot onova keleme Life v temata mi i servera vi bql den nqma da vidi!
[5:06:03 PM] ٔ● Revolution * Support ●: tova e vash problem kaji mu na toq da si opravi mneniqta v temite mi i da spre samo da me kritikuva da ne stavame loshi sprqmo toq server s dupchestiq web :S
[5:09:03 PM] ٔ● Revolution * Support ●: toq server si zaminava samo da sedne parta mi i na novo da go napravite pak
;)

Лош лош :S :D :D :D
 
някой да цъка League of Legends ?

3 ти левел съм и не играя щот не мога. Само като съм на кеф е включвам да зема някоя друга победа до сега само 5 пъти съм правил игра.
 
Кой играе Му Онлайн ? Дано да изникне някой ... някой чувал ли е за играта ? :D: