Говорилня

Е*аси, току-що колко пилета си извадих от носа :x :D
 
Last edited:
Вицове:
1. Една клетка на човек съдържа 75 MB генетична информация. 2. Един сперматозоид съдържа 37.5 MB. 3. Един милилитър съдържа около 100 млн. сперматозоиди. 4. Средно еякулацията продължава 5 секунди, което прави 2.25 мл. спермa. 5. И така пропусквателната способност на мъжкия полов орган е равна на: (37.5Мб x 100M x 2.25) / 5 = (37 500 000 байт / сперматозоид x 100 000 000 сперматозоид / мл. x 2.25 мл.) / 5 секунди = 1 687 500 000 000 000 байт / секунда = 1 687.5 Терабайт / секунда. От тук се получава, че женската яйцеклетка издържа тази DoS-атака с 1,5 терабайта в секунда и пропуска само един избран пакет от данни, което я прави най-добрият в света хардуерен firewall... Обаче този един пакет, който тя пропуска , срива системата за цели 9 месeца...

При този случай се клика abort на процеса ;)
 
То по тази логика, устата на жената пък е най- добрата бан система :D:
 
Много спешно търся 99% защитен сайт може ли да ми помогнете много е спешно
 
Много спешно търся 99% защитен сайт може ли да ми помогнете много е спешно

ako iskash sha ti napisha nqkoi shtoto sym nai dobriq koder php mhp mi e u krufta eeeee surceto mi e lokomotiv plovdiv !!!
 
Давай лижи газа, това най-добре ти се отдава.

Видя са ,че не можеш да ме обориш за едно нещо и както всеки тъпанар знае- напада без покритие.
Къде точно лижа гъза на някой? Я ми покажи?
Къде точно??? В кой пост ????

Това, че си имам приказката с DarkMaster , не означава ,че му лижа гъза.

Това за зен плс, и парти плс сме му се смели още кат' прайше там не знам си къф сървър.

Ето една снимка: http://prikachi.com/images/960/3309960S.jpg

Омръзна ми от келеши ,дето нападат без покритие.
И това ми било Тийм Мембър. Пхахахааха. Fart in the wind.
 
Видя са ,че не можеш да ме обориш за едно нещо и както всеки тъпанар знае- напада без покритие.
Къде точно лижа гъза на някой? Я ми покажи?
Къде точно??? В кой пост ????

Това, че си имам приказката с DarkMaster , не означава ,че му лижа гъза.

Това за зен плс, и парти плс сме му се смели още кат' прайше там не знам си къф сървър.

Ето една снимка: http://prikachi.com/images/960/3309960S.jpg

Омръзна ми от келеши ,дето нападат без покритие.
И това ми било Тийм Мембър. Пхахахааха. Fart in the wind.

хьаьа0ьа9ьх ма ти сериозно ли бе :ДДДДДДДДД кво да те боря аз ако искам ще дойда да те пребия в ямбол, не ме интересува твоя живот с кой се имаш с кой не, не ме занимавай с твоите филми живей си форумския живот трол, бъди уеб джадай няя проблем нищо против нямам но не ме забърквай в твоите филми въобще нмз все едно ме няма. намерил се кой да ми казва как да си държа хуя пха..
 
хьаьа0ьа9ьх ма ти сериозно ли бе :ДДДДДДДДД кво да те боря аз ако искам ще дойда да те пребия в ямбол, не ме интересува твоя живот с кой се имаш с кой не, не ме занимавай с твоите филми живей си форумския живот трол, бъди уеб джадай няя проблем нищо против нямам но не ме забърквай в твоите филми въобще нмз все едно ме няма. намерил се кой да ми казва как да си държа хуя пха..

Успокой се. f3sh@nsk1 език не разбирам.
Ела ме пребий в Ямбол. ;): Добре си дошъл.