Говорилня

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ БОЛЯРИ ! ! !
 
Ходи си .
Пъпка, гониш ли ме ? (inlove)

прав е недей ще ти се смеем много по добре напусни форума горе в дясно има 1 Х натисни го
Да не ти стана гузно че на теб вече се смяха.
Кой беше ти ?
 
Пъпка, гониш ли ме ? (inlove)


Да не ти стана гузно че на теб вече се смяха.
Кой беше ти ?

бате заври се там дето беше до сега и не давай викове като на сакато магаре ... седи си там и си мълчи като не ти изнася Fucking Shit! OK?!
 
Незнам много за @root, но едва ли това е начина, по който трябва да се отнасяте с него. По начина, който той се държи си правя следния извод - човек като Др. Хаус - Много го бива в това което прави и се държи като пълен задник. Дано това е така @root, иначе не оправдавам държанието ти :)
Никой от обикновенните потребители неможе да ти каже да си ходиш. Кретена се доказа като човек, на който му отива ника му. Само се прави на интересен, като не му обръщаш внимание и се пръска... Единствените, които могат да те изгонят, са хората създали форума и тези заслужили, които са заслужили по-висок пост в йерархията.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: root
Някой с Windows 7 ако може да ми напише някъде скайпа си или тук в форума ще го питам ако му е личен.
 
Незнам много за @root, но едва ли това е начина, по който трябва да се отнасяте с него. По начина, който той се държи си правя следния извод - човек като Др. Хаус - Много го бива в това което прави и се държи като пълен задник. Дано това е така @root, иначе не оправдавам държанието ти :)
Никой от обикновенните потребители неможе да ти каже да си ходиш. Кретена се доказа като човек, на който му отива ника му. Само се прави на интересен, като не му обръщаш внимание и се пръска... Единствените, които могат да те изгонят, са хората създали форума и тези заслужили, които са заслужили по-висок пост в йерархията.
Я имало надежда. Аз какво съм виновен че се държа като социопат(звучи по-грубо от задник ]:) ) към инбацили като това повярвало си акне (devil)
Прави ми кеф просто да дразня такива типажчета, мижави душици, саможиви ... (chuckle)
 
  • Like
Reactions: hamlet
Я имало надежда. Аз какво съм виновен че се държа като социопат(звучи по-грубо от задник ]:) ) към инбацили като това повярвало си акне (devil)
Прави ми кеф просто да дразня такива типажчета, мижави душици, саможиви ... (chuckle)

xaxaxaxaxaxa!
Editec:
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814150529 100 лева 1-ви път!
 
Last edited:
Трябва ми опцията Edit Server която се прекрепя във админ панела. От 2 дни се лутам из форумите и търся...
 
Не си търсил достатъчно в някой сайт го имаше и админ панела вътре със всичко server еdit ....
 
Не си търсил достатъчно в някой сайт го имаше и админ панела вътре със всичко server еdit ....

Трябва ми само опцията за да пренасоча admin.php другият ми помощник да може да се грижи за тия работи, защото с тея cs турнири нямам време ...

Eдит: Намерих го
 
Last edited:
Code:
<style type="text/css">
<!--
.style1 {font-size: 14px}
-->
</style>
<div align="center">
  <table width="393" border="0" align="center" cellpadding="0" cellspacing="0">
    <tr>
      <td><div align="center">
          <fieldset>
          <legend>Modules Editor  </legend>
            <table width="402" border="0" align="center" cellpadding="0" cellspacing="0">
            <tr>
              <td width="402"><div align="center">
                <p>
                  <?
$filedit['misc']['files'] = 'admins.php';

$file = explode(",",$filedit['misc']['files']);
$i = 0;
$menu = "<form method='post' action=''><center><select name='files'>";
while (@$file[$i]) {
$menu .= "<option value=".$file[$i].">".$file[$i]."</option>";
$i++;
}
$menu .= "</select><input type='submit' id='doit' name='doit' value='Select'></form></center><br />";
echo "$menu";
//Show Selected File
if(isset($_POST['doit'])) {
$files = $_POST['files'];
$filesizes = filesize("C:/xampp/htdocs/modules/$files");
$file = fopen("C:/xampp/htdocs/modules/$files" , "r");
$fread = fread($file, $filesizes); 
fclose($file);
echo "<form method='post' action=''>
<table align='center'>
<tr><td><textarea name='text' id='text' rows='30' cols='87'> $fread</textarea></td></tr>
<tr><td align='center'><input type='hidden' id='file' name='file' value='$files'><input type='submit' id='submit' name='submit' value='Update!'></td></tr></table></form>";
}
//Upgrade the selected file
if(isset($_POST['submit'])) {
$text = $_POST['text'];
$files = $_POST['file'];
$file = fopen("C:/xampp/htdocs/modules/$files" , "w+") or die(); 
$fread = fwrite($file,$text); 
fclose($file);
echo "<center>Succesfully update!</center>";
}
?>
                </p>
                </div></td>
            </tr>
          </table>
          </fieldset>
      </div></td>
    </tr>
  </table>
</div>

Тръгнах да правя вместо Edit_Server опцията във админ панела, да може да се едитват модулите. Когато редактирам един модул и където има празно място слага /. Някой може ли да ми помогне ?
 
Blabla, Уатс ъп мада факаа :D
 
Code:
<style type="text/css">
<!--
.style1 {font-size: 14px}
-->
</style>
<div align="center">
  <table width="393" border="0" align="center" cellpadding="0" cellspacing="0">
    <tr>
      <td><div align="center">
          <fieldset>
          <legend>Modules Editor  </legend>
            <table width="402" border="0" align="center" cellpadding="0" cellspacing="0">
            <tr>
              <td width="402"><div align="center">
                <p>
                  <?
$filedit['misc']['files'] = 'admins.php';

$file = explode(",",$filedit['misc']['files']);
$i = 0;
$menu = "<form method='post' action=''><center><select name='files'>";
while (@$file[$i]) {
$menu .= "<option value=".$file[$i].">".$file[$i]."</option>";
$i++;
}
$menu .= "</select><input type='submit' id='doit' name='doit' value='Select'></form></center><br />";
echo "$menu";
//Show Selected File
if(isset($_POST['doit'])) {
$files = $_POST['files'];
$filesizes = filesize("C:/xampp/htdocs/modules/$files");
$file = fopen("C:/xampp/htdocs/modules/$files" , "r");
$fread = fread($file, $filesizes); 
fclose($file);
echo "<form method='post' action=''>
<table align='center'>
<tr><td><textarea name='text' id='text' rows='30' cols='87'> $fread</textarea></td></tr>
<tr><td align='center'><input type='hidden' id='file' name='file' value='$files'><input type='submit' id='submit' name='submit' value='Update!'></td></tr></table></form>";
}
//Upgrade the selected file
if(isset($_POST['submit'])) {
$text = $_POST['text'];
$files = $_POST['file'];
$file = fopen("C:/xampp/htdocs/modules/$files" , "w+") or die(); 
$fread = fwrite($file,$text); 
fclose($file);
echo "<center>Succesfully update!</center>";
}
?>
                </p>
                </div></td>
            </tr>
          </table>
          </fieldset>
      </div></td>
    </tr>
  </table>
</div>

Тръгнах да правя вместо Edit_Server опцията във админ панела, да може да се едитват модулите. Когато редактирам един модул и където има празно място слага /. Някой може ли да ми помогне ?

Никой ли не знае ?
 
(rofl)
 

Attachments

  • Screen(03_23-14_48)-0000.jpg
    Screen(03_23-14_48)-0000.jpg
    978.3 KB · Views: 44
Ей калъфи я ми дайте скрипт-а за спам в скайп е ... ;)