Говорилня

аз ще дойда та 2-ма да пребия да не се хаба да хода на 2 адреса :D
 
аз ще дойда та 2-ма да пребия да не се хаба да хода на 2 адреса :D

Па то може и ти да си пребития, ще спестим пари за един кофчег и ще се почерпим. Ако ми скочите и двамата ше викна два мангала и двамата в 1 кофчег ше ва турят и пак ще съм на далавера ,че ще си пия сам почерпката :D
 
Last edited:
епа ако искаш си викай цялата циганска кавалерия ще ви преказа като бръмбари из лозе сънчо няма да има възможност да ви почне :D
 
погледнете какъв email получих днес :
Code:
My document title

ЗДРАВЕЙТЕ !


ЕДИНСТВЕНО И САМО ТУК ЩЕ МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЕДНИ МНОГО ИНТЕРЕСНИ НЕЩА

НЕ СЕ ШЕГУВАМЕ, УБЕДЕТЕ СЕ САМИ...          

                                   

 

                                        ПОДСЛУШВАНЕ НА GSM-и                                                                                                                                                                                                                             

Тук е единственото сигурно място, където можете да намерите истински шпионски софтуери, които са способни да превърнат определени модели GSM апарати във вид на подслушвателно устройство или шпионски телефон. Нашият специален софтуер е съвместим с модели работещи под Symbian и Windows операционни системи.
Единственото нещо, което трябва да се направи, е инсталирането на специалния софтуер на избран от вас телефон и чрез изпращането на SMS от друг /вашия/ GSM апарат да му конфигурирате желаните функции и настройки.
Това е най-мощният, най-ефикасният и сигурен метод, с който можете да контролирате вашите деца, партньори, служители, колеги, приятели и др. Всъщност, вие вече можете да контролирате всеки един човек, който си пожелаете. Този специален софтуер за GSM апарати използва възможно най-напредналия и усъвършенстван шпионски програмен ресурс, който въобще съществува и може да се предложи.
Нашият ПЪЛЕН КОМПЛЕКТ специален софтуер за подслушване на GSM апарати, вече инсталиран на КОНТРОЛИРАНИЯ от вас ТЕЛЕФОН осигурява:


- Получаване на копие от всичките му входящи и изходящи текстови съобщения /SMS-и/;


- Моментално известява с текстово съобщение /SMS/ за всяко входящо и изходящо повикване и показва номера с когото се говори;


- Слушане на всички входящи и изходящи разговори в реално време;


- Възможност за слушане през микрофона на КОНТРОЛИРАНИЯ ТЕЛЕФОН на всичко, което се случва около него;


- Всеки път, когато в КОНТРОЛИРАНИЯ ТЕЛЕФОН се сложи нова SIM карта, вие получавате веднага SMS с новия й номер;


- Моментално получавате SMS известяване, когато КОНТРОЛИРАНИЯ ТЕЛЕФОН бъде включен;


- Много лесно ще откриете вашия телефон, ако той бъде откраднат или изгубен;


- Дистанционно управлявате чрез SMS всички негови функции;


- Локализирате местоположението на КОНТРОЛИРАНИЯ ТЕЛЕФОН по клетката на неговия оператор, с която той е свързан в момента на проверката или чрез GPS-а, ако има вграден;


И още...Вече е толкова лесно:


- ДА ХВАНЕТЕ В ИЗНЕВЯРА СВОЯТА ПОЛОВИНКА /ех, колко е лесно вече/...  

      


- АКО СТЕ РАБОТОДАТЕЛ, ДА РАЗБЕРЕТЕ ЛОЯЛНОСТА НА СВОИТЕ СЛУЖИТЕЛИ...   

           


- АКО ИМАТЕ СЪВМЕСТЕН БИЗНЕС СЪС СЪДРУЖНИЦИ, може би ще разберете, че...    

 

       


- НАВРЕМЕ ДА УЗНАЕТЕ ДАЛИ НЯКОЙ ОТ ВАШИТЕ РОДНИНИ НЕ СЕ ОПИТВА ПО НЯКАКЪВ НАЧИН ДА ВИ ИЗМАМИ С ПОДЯЛБАТА НА ОБЩ НАСЛЕДСТВЕН ИМОТ...     

               


- ДА ПРОВЕРИТЕ НАЙ-ДОБРИЯ ВИ И ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛ дали... 

             

- ДА ЗНЕАТЕ ВЪВ ВСЕКИ ЕДИН МОМЕНТ С КАКВО СЕ ЗАНИМАВАТ ДЕЦАТА ВИ И В КАКВА КОМПАНИЯ СА ПОПАДНАЛИ... 

             


- ДА КОНТРОЛИРАТЕ ДЕТЕГЛЕДАЧКАТА СИ, като разберете...

  

ДА, ДА, ДА, всичко това отдавна е възможно, но сега за първи път у нас, това вече е напълно достъпно за всеки. Възползвайте се от ПРОМОЦИОНАЛНАТА ЦЕНА в момента и получете бърз и постоянен достъп до най-ценната стока- ИНФОРМАЦИЯТА!
Вашето спокойствие започва от ТУК- http://www.GSMSPY.bg

 

 

                                                       ШПИОНСКА ТЕХНИКА                

                                                                                                                                                     

ШПИОНСКА специализирана техника за скрито локално или дистанционно подслушване и видеонаблюдение с възможности за тяхното записване. ПОДСЛУШВАТЕЛНИ устройства тип "бръмбар" със SIM карта, слушане през стени, цветни мини - камери със звук вградени в - часовници, химикали, слънчеви очела, запалки, дистанционно за кола, кутия цигари, катарама на колан, копче на дреха, шапка с козерка, бизнес чанта или куфарче или вграждането им във всякакви видове домашни и битови уреди и аксесоари.


По-подробна информация с цени можете да намерите на http://www.SPYSHOP.bg

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧЕСТВА, ГАРАНТИРАНА ДИСКРЕТНОСТ.

 


                                      РЕГИСТРИРАНИ SIM КАРТИ      

                                                                                                                                                                                                        

Това са напълно оригинални и официално регистрирани SIM карти на физически лица. Всеки който желае да запази 100% своята анонимност и остане завинаги неоткриваем, може да се възползва сега от нашето предложение.  Ако някой реши по какъвто и да е начин да провери, кой е собственика на използвания от вас мобилен номер, ще достигне до лице, което не ви познава и разбира се не може да даде никаква информация за вас.
Ние също взаимно не се познаваме и нямаме никаква връзка с регистрантите.

Предлагаме следните видове предплатени и регистрирани SIM карти:

M-Tel Prima Classic с включени 5 лв. време за разговори.
GLOBUL b-connect и Frog.
VIVACOM с включени 3 лв. време за разговори.
 Ако проявявате интерес за цени и поръчка, моля последвайте този адрес- РЕГИСТРИРАНИ SIM КАРТИ

 

 

 

                                        ФЕРОМОНАЛНИ АТРАКТАНТИ

СТАНЕТЕ ОЩЕ ПОВЕЧЕ НЕУСТОИМО ЖЕЛАНИ ОТ ПРОТИВОПОЛОЖНИЯ ПОЛ

                   

ФЕРОМОНИ БЪЛГАРИЯ е единствения официален вносител и дистрибутор на ФЕРОМОНАЛНИ атрактанти - концетрирани добавки за вашия парфюм. Край на измамите и ментетата. Запознайте се с 10-те ТОП ПРОДУКТА в света-истинските и винаги действащи феромони. Станете и вие един от милионите мъже и жени повярвали и доверили се на истинските продукти с феромони.
До сега у нас, са се предлагали единствено онези ’’парфюми с феромони’’, които никога никаква работа не са вършили, защото в тях дори и да има нещо, то е толкова малко, че никога от него не можете да усетите истинският ефект на феромоните. На www.FEROMONI.BG , ще откриете най-изчерпателната информация за истинският свят на феромоните, въобще някога помествана в нета:
-какво представляват в действителност;
-какви видове съществуват;
-как действат;
-ефекта и ползите от тях;
-стотици научни доказателства и факти;
-10-ТОП-ПРОДУКТА в света;
-единствено тук ще ви бъде посочено истинското и точно съдържание на феромоните във всеки един продукт;
-не се задължавате да миришете на съмнителни аромати, натрапени ви от производителя, а ги смесвате с вашия любим парфюм;
-най-ниските цени в света;
-невероятен ПОДАРЪК за всички мъже-първия професионален КУРС ЗА СВАЛЯЧИ у нас;
-единствено и само тук-невероятната ГАРАНЦИЯ от 365 дни за подобен продукт в света !
www.FEROMONI.BG

 

 

 

 

ГЛАСОВ АНАЛИЗАТОР РАЗПОЗНАВАЩ БЕБЕШКИЯ ПЛАЧ С ТОЧНОСТ 98%

Why Baby Cry Analyzer-това е ръчен преносим монитор, който разпознава настроенията на бебетата, като анализира обичайните причини за техния плач. След създаване на математически алгоритъм, интегрираният в него високо технологичен гласов анализатор, започва да следи и разпознава 36 основни звукови ленти на гласа.    
В рамките на 20 сек. тестово време, новопостъпилите честотни ленти от плача на детето ви чрез съпоставяне с хилядите подобни запаметени в чипа, една по една биват разпознати. Така за кратко време напълно се оформя точния гласов профил на анализирвания детски плач, след което го "превежда" и визуализира в едно от петте  основни бебешки настроения - гладно, сънливо, раздразнено, стресирано или скучно.
Технологията е аналогична на тази, използвана в най-новите поколения детектори на лъжата, като клиничните изследвания и прецизните медицински тестове категорично показват, че познаваемостта му се движи в изключително високите нива между 90 и 98%.
Отдавна много популярно и с множество международни награди, в момента се използва от щастливи и усмихнати родители вече в 35 държави. Безценен помощник за спокойствието и комфорта не само на децата, но и на техните родители и детегледачки, детски здравни заведения и целодневни ясли, като ползите и приемуществата от употребата му са неуспорими:
   -Детето ще бъде много по-бързо и лесно разбрано и обслужено най-правилно, като родителите ще получат повече свободно време, за да му се радват и играят с него.
   -Ще се ускори самообучението на родителите да разбират по-бързо и точно възникналите нужди на рожбата си, а другите по-възрастни роднини и близки, както и здравните работници помагащи в отглеждането, ще станат по-опитни, компетентни и ефективни в грижите си към детето.

Само от www.BEBEMANIA.bg

 

 

 

ОЧАКВАМЕ ВИ
 
Аз получих друг (xaxa)

You have a Transfer of $750,000USD.
********************************************
Contact Mr Philipe Johnson
Contact Email:[email protected]
********************************************
Send Full Names,Country,Occupation,Age
 
Аз получих друг (xaxa)

You have a Transfer of $750,000USD.
********************************************
Contact Mr Philipe Johnson
Contact Email:[email protected]
********************************************
Send Full Names,Country,Occupation,Age

Аз пък да ти кажа гледах по BTV че имало някакъв боклук наричан Elven , сигурно си ти (star) =)
 
Аз пък да ти кажа гледах по BTV че имало някакъв боклук наричан Elven , сигурно си ти (star) =)

Айде млъквай безплатните минути свършиха, ще направиш голяма сметка.

Аз пък гледах 3 емисий на BTV новините и разправяха ,че имало на свобода някакъв педофил на име Arr0gance. Ходил по улиците и се гаврил с малките деца. Не познавам друг освен теб, явно си бил ти :bb::bb:
 
Айде млъквай безплатните минути свършиха, ще направиш голяма сметка.

Аз пък гледах 3 емисий на BTV новините и разправяха ,че имало на свобода някакъв педофил на име Arr0gance. Ходил по улиците и се гаврил с малките деца. Не познавам друг освен теб, явно си бил ти :bb::bb:

Само аз ще съм бил на тебе ти се е причуло недей че сън-чо ше извика мангалите от фейсбоок и ще ти правят оргия :D:
 
Само аз ще съм бил на тебе ти се е причуло недей че сън-чо ше извика мангалите от фейсбоок и ще ти правят оргия :D:

Изглежда използваш пълноценно чичо гугъл ?
 
Изглежда използваш пълноценно чичо гугъл ?

защо се правиш на умен като не си и повтаряш като малките деца?
 
Сънчо давай скачай на некой аз съм ти зад гърба като те почнат първо от ляво аз ще мина после от дясно :D
 
ne smeq veche da vlizam v toq "forum" p1lno s biq4i,boksiori,etc :x
 
някой хора са в червената книга на България такаче требва да ги пазим :D
 
ох опазил ни господ от такива кик боксери :D