Говорилня

а бе чудя се какво ще стане ако ПРЪДНА И СЕ ОРИГНА ЕДНОВРЕМЕННО.Все още не съм пробвал :D
 
Моля дайте некой Сървър 97д+99и експ: над 1000 скоро почнал и да не е фулл да няма лаг. Благодаря предварително! ! ! (angel)
ReloadMu 1500 exp, 80% drop , max res 74 .Version 98c(няма разлика с 97d+99i)
 
спокс не съм го измислил аз,а в един форум го видях :D
 
моляте дай Х на тоя форум и не го давай и разпространявай на никой .... (katur)
 
Някви идей как да спра флоода?От 2 дена ме флоодят, банвам им ИП и на другия ден пак ме флоодят...
 
Прави пермент БАН

пример ако ИП то което те флооди е 130.90.40.11 вместо така да го вкарваш го вкарай

130.90.*.* и проблема ти е решен но може и други да пострадат който са на този нет :) иначе спасение няма
 
Някви идей как да спра флоода?От 2 дена ме флоодят, банвам им ИП и на другия ден пак ме флоодят...

кажи им че ако продължават да та флуудят ще ги баннеш по IP
 
Айде довиждане на всички ! (finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
Дарко лепвай ми бана, повече няма да се върна !

Хиляди благодарности на Mephisto, LiskO, eXTenTioN, eXecuteR, oveRLuckEd, DarkMaster, Backo, Blacko, KR373N, Wurlol, crazyboy, DarkEvil за това ,че са ми окозвали винаги помощ. Много успехи в живота и всичко най-хубаво!
 
Last edited:
@oveRLuckEd, не се базикай гадно е.Банвам ги и на другия ден пак ме флоодят други ип-та.Мисля, че флоода е UDP, защото моментално ми прекъсва интернета като почнат да флоодят.
 
Айде довиждане на всички ! (finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
Дарко лепвай ми бана, повече няма да се върна !

Хиляди благодарности на Mephisto, LiskO, eXTenTioN, eXecuteR, oveRLuckEd, DarkMaster, Backo, Blacko, KR373N, Wurlol, crazyboy за това ,че са ми окозвали винаги помощ. Много успехи в живота и всичко най-хубаво!

Теб пък какво те прихвана (think)
Седи мирен, къде си хукнал ?
 
@oveRLuckEd, не се базикай гадно е.Банвам ги и на другия ден пак ме флоодят други ип-та.Мисля, че флоода е UDP, защото моментално ми прекъсва интернета като почнат да флоодят.

казах ти как да се оправиш кат неискаш да слушаш твоя си работа
 
Някой да знае как мога да сложа радио в сайта си?
и как да направя хубаво плеарче със Старт; Стоп; Опций

Благодаря предварително. :)
 
Дарко лепвай ми бана, повече няма да се върна !

след 1 някой ден пак ще се въртиш тук като мадо из кофа
 
Да, но така банваш мрежата и всички хора на този интернет духат...