Говорилня

sNG моляте кажи ми , какъв е смисъла да си чатиш със полезно изкопаемо (Denkata) ???
 
sNG моляте кажи ми , какъв е смисъла да си чатиш със полезно изкопаемо (Denkata) ???

You mean "безполезно изкопаемо", right?
 
Научи се да пишеш бе олигофрен

Това че ти не разбра, какво исшате да каже, не значи че е неграмотен!
 
You mean "безполезно изкопаемо", right?

полезно !!
Обаче то се подразбира ,че този човек за никакав чеп не става..
 
е как бе.. такива като него могат да се използват за гориво в концлагера в Белене..
 
1. Пиши на български бе глупак.
2. Webshop-a е същия за всички версии.. просто трябва да си вкараш база данни с други "итеми"
 
Sry Nqmam kirilica. zna4i kato vkaram 1 kod deto go vzeh ot s4 webshop mi dava gre6ka
Server: Msg 207, Level 16, State 1, Line 1
Invalid column name 'str'.

molq napravete ei tozi item za 97d webshop kato primer az drugite 6ti go napraq.


/* Bone Blade */
INSERT INTO [WebShop] (id,name,credits,X,Y,type,ex_type,str,agi,luck,skill,hasLevel,default_durability,nrg,cmd,hasOption,optionType,category,stickLevel,maxitop,maxitlv,maxitxl,cansellitem,class) VALUES (22,'Bone Blade',147,1,4,0,0,100,35,1,1,1,1,0,0,1,0,0,0,0,0,0,1,0);
 
(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(wtf)(wtf)(wtf)
 
sNG моляте кажи ми , какъв е смисъла да си чатиш със полезно изкопаемо (Denkata) ???
Имам познат, който спира лудите из Ямбол и София и обича да си говори с тях. Той вика, че нямало по яко нещо от това да си говориш с човек, който не го ебе, че говори в прав текст.


е как бе.. такива като него могат да се използват за гориво в концлагера в Белене..
Хахахахааххахахахахахахахахахааххаахха. :D:
 
Аре бе помияри елате да ва видим бе гашлювци.Кво ми приказвате тука само педали умрели
 
70 кила 2 пъти и почти се напишках (rofl)
 
Ей пиклювци такива аре млъквайте влизайте си във скапаните сървъри и точка по въпроса.Недейте ме гледа ме аз мога да си правя всичко.Ще се кача и на Ferrari ако искам а вие тука само можете да плямпате яжте ми хуя _!_
незнам чии сървъри са скапани ама като ти погледна онлайн и падам от стола

Я окажете малко помощ относно промяната на порта на дата сървърите.. възможно ли е и се променя ако е възможно
 
Last edited:
axhYHAYHaxhha Има 2 на линия и те са факе (xaixai)

Не са фейк , просто не си е добавил колоната в character "GrResets" и затова не ги показва в сайта...
 
незнам чии сървъри са скапани ама като ти погледна онлайн и падам от стола

Я окажете малко помощ относно промяната на порта на дата сървърите.. възможно ли е и се променя ако е възможно

възможно е от MuStartUp.ini
 
Имаше сайт със антивирусни и всяка проверяваше даден файл за вируси някой помни ли го?