ето ти снимка от лятото август месец
![]()
тук съм 92 кг и не бях тренирал около 3 седмици но пък си на ваксъх после
нямам нова снимка да ти покажа не съм се снимал![]()
То ако се правило такава рака само със добавки неможе да не си взимал химия ...
Хммм, слабичък ми се виждъш... (hmm2)
СНГ знам че преличаш на нищо не случайно не слагаш снимка да те видим сигурно си некво парче кокал дето се дърви зад клавиатурата че му е най сигурното място да се прави на кой съм аз знаеш ли че твойто мнение за мен неструва и 1 стинка даже бих казал че неме интересува кой какво мисли това което аз си знам си го знам а това да ли вярваш или не ми е през оная раота!!!

Ти пък като си големия красавец и си сложил истинска снимка к'ва марка джанта си?![]()
![]()
![]()
Дава ми майка ти, че да му лигавя малкия.. сега като се замисля не си е струвало...ох.. момче момчее са кво да ти кажа природата те е наказала толкова че незнам кой друг може повече от това да те накаже виждам че си нова проститутка на СНГ кво ти дава да му лигавиш малкия? не отговарай не ме интересува (sec)(sec)
кретен на колко си и какъв ти е вида тяло?
ох.. момче момчее са кво да ти кажа природата те е наказала толкова че незнам кой друг може повече от това да те накаже виждам че си нова проститутка на СНГ кво ти дава да му лигавиш малкия? не отговарай не ме интересува (sec)(sec)
бе и тебе не те е пропуснала природата.. по-добре слаб и умен от колкото дебел и прост като гъбено семе( няма нужда да намеквам, че се отнася за теб, те всички се сещат.. ) стани ако искаш и 150 кила.. то на теб мозъка ти цял живот без гънки ще си остане