Говорилня

не съм го писал аз просто поствам
да бе ясно ми е.... ама нямате и идея Facebook кви парички ще направят от посещенията си тая вечер. Докато го пуснат скайп всички сме там :D:
 
да бе ясно ми е.... ама нямате и идея Facebook кви парички ще направят от посещенията си тая вечер. Докато го пуснат скайп всички сме там :D:

да така е ,защото като стана този проблем с скайпа и като влезнах в фейсбук всичките ми приятели бяха на линия :D ;)
 
да еба и изрода да еба да хакне скайпа точно сега :D
 
кво се чудите ? 14-15 годишно лайно хаква пентагона и им източва цялата засекретена информация, че един скайп ли да не хакнат ^^. Първият непълнолетен осъден на затвор за хакерство...
 
да го намерят и да му разкажат играта да се научи повече да не прави така
 
До няколко часа проблемът със Skype ще е решен, обещават от компанията. По думите на програмистите и главния мениджър на Skype аварията е причинена от рухването на част от компютрите, които осигуряват мрежа за месинджъра.
 
Заебете тоя скайп, който от Шумен да драсне ЛС да одим се насвяткаме някъде...
 
ее Има време до нова година , не започвайте от сега :D ;)
 
oфф как ми се играе контра страйк ама нямам мишка :mad: :D
 
Ей да му изсъхнат интмните косъмчета ако някой го е прецакал!!
От 3 дена чакам една мома да влезе на линия... днеска сладки приказки и кво... skype offline...
 
men skaipa mi idva za sekundi i pak pada nz shto ama tova ozna4ava 4e se ba4ka po problema dano go opravqt po skoro ;]

sori za latinicata!
 
Ей да му изсъхнат интмните косъмчета ако някой го е прецакал!!
От 3 дена чакам една мома да влезе на линия... днеска сладки приказки и кво... skype offline...

btw shto ti po skype li zaribqvash e .... hodi se sreshni s momata ko 4akash da vleze v skype ...
 
нали трябва да се уговорят е маняк...
 
Ей да му изсъхнат интмните косъмчета ако някой го е прецакал!!
От 3 дена чакам една мома да влезе на линия... днеска сладки приказки и кво... skype offline...

еми такъв ти е бил късмета ,такъв е живота :D
 
Видяхме си муцуните оная вечер и днеска ама по скайп зарибявката е по лесна :D
 
Видяхме си муцуните оная вечер и днеска ама по скайп зарибявката е по лесна :D

mi ko da ti kaja ne e to4no taka ama .. :D mrasnik si ti znam ta az (wasntme)


мнооого си ТЪП САЙШЕ

Щ + Щ :D

nqkakav problem li imash s mene ti?
vaobshte ne iskam da mi govorish na men nit sam ti iskal mnenieto dali sam t1p ili umen taka 4e trai tam i si pazi mnenieto za sebe si.