Говорилня

Нямам такива сайтове ... имам си приятелка :d

тя се цъка като заек твойта и е като светкавица двата пъти на едно място не пада в случая два пъти при един не ходи :chuckle: just kidding
 
тя се цъка като заек твойта и е като светкавица двата пъти на едно място не пада в случая два пъти при един не ходи :chuckle:

Глупости цял ден сме заедно и ме обича ;)
 
хехе еми успехи в любовта от мен и двамата дидовци :d
 
Някой разбира ли от праенен на мусървар през рутер на BTK ама да има опит....
P.S Знам,че има Guide,но нещо немога да го доиздокарам :D
 
Глупости цял ден сме заедно и ме обича ;)
добре тогава ако на сватбата не съм кум щи хвърля един молотов ще гориш като факла ще снимам с телефона да го ползваме в Saw VI
 
Last edited:
Bupyceeeeee дай да те видим тебе бе playboy
 
Сложил съм си моя снимка на скайп гледаите :)
 
Тъй кат ма гледаш имам ли те в скаип?Дай ся покажи се на голяма снимка не на 2х2
 
Е на гледай го
seekcodes_938_29606.jpg
 
Иам идея,Аре всички да ни направите админи, и всеки които нарушава правилата се някои ше го види и форума ще е супер сички ще го посещаваме ? :d
 
Иам идея,Аре всички да ни направите админи, и всеки които нарушава правилата се някои ше го види и форума ще е супер сички ще го посещаваме ? :d

ХАХАХА и Така мисля че е екстра и има хора които 1вата работа ще им е да изтрият всички теми :chuckle:
 
Е тее я кажувайте на Bupyc™ момата дали да крадимеее :D :p
 
Е на гледай го
seekcodes_938_29606.jpg

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl):chuckle::chuckle::chuckle::chuckle::chuckle::chuckle::chuckle::clap::clap::clap::clap::clap::D:D::D:::D:::D:::D:
 
ahahahahahahaha, mefo красавец....