Говорилня


1-вото което на 3yeka HDD e много по голям от 19 ГБ и не се намира в C:/
;)
Казвам го на хакера ^^
И Васе съжалявам че ти напълних imgbg със глупости но искам да се види че съм честен :)
 
Тръпки ме побиват! :D
А каза че имал и по малък брат във хронологията по горе :x направо не тръпки ами незнам може би трябва да бягам в чужбина че да се измъкна :O :x :D
btw жив Дънкан Маклауд (xaxa) че и с цайси може би Джеймс Бонд :O
 
от къде разбра че е той ? +че са двама в 1 профил (rofl) (rofl) (rofl)
 
от къде разбра че е той ? +че са двама в 1 профил (rofl) (rofl) (rofl)

Ами google знае всичко :)
Държал е Cs сървър и някакво радио infinity :)
btw danibg=brutus
 
Last edited:
xhahxahxahx пич познавам те дори лично знам те кво представляваш... все едно продължавай
 
xhahxahxahx пич познавам те дори лично знам те кво представляваш... все едно продължавай

Радвам се че ме познаваш но едва ли лично тъй като в стара загора съм ходил само 2-пъти и то преди 5-6 години :)
С нищо повече не можеш да ме изненадаш.
И ощя 10 -регистраций да си направиш се знае че си ти :)
 
гоше много знаеш ама има 1 виктор дето е хвърлил око чувам въпреки че си мислиш, че си много хитър се лъжем.Лека виртуален гангстер :)
 
гоше много знаеш ама има 1 виктор дето е хвърлил око чувам въпреки че си мислиш, че си много хитър се лъжем.Лека виртуален гангстер :)

Не мисля че си ми някакъв че да ми викаш гоше не ми пречи но както и да е правиш се че ми знаеш името след кат ти го казах ли ?
А относно Виктор познавам само 1 тренира в черноморец няма проблем нали се уговорихме за утре във 18:00 ще бъда на мястото на срещата :cool:
 
виктор върбанов е бай дъ уей и кво си се уговрял с мен + че съм от стз и познавам момчето
 
Хмммм... Нова битка на форумните клонинги. (nqh) Не ви ли омръзна? :/
 
Хмммм... Нова битка на форумните клонинги. (nqh) Не ви ли омръзна? :/

На мен ми е омръзнало братле ама после ще каже страхливец и т.н. така че утре чакам на мястото :)
 
Дори и да каже - к'во от тва? :D Нали си се знаеш ти какъв си, какво му огаждаш на явно детския акъл. Е*и го и не му обръщай никакво внимание, все ще му писне. ;) Сега вероятно ще иска и с мен да се маризи.... :cool:
 
keyboardwarriorsolo.jpg
 
вече продаваме и тениски (c) DarksTeam ^^

keyboard_warrior_womens_baby_t_tshirt-p2353385381502171783o5k_400.jpg