Говорилня

AHxyayxaxyh Ляво или дясно (xaxa) (nqh) (chesan)
 
[12:57:55 PM] Johnnie walker каза: pi4 stava li za moq sezon deto e
[12:58:02 PM] Johnnie walker каза: za 1.04H version ?
[12:58:08 PM] {Ĉ(ø)Ṩ™}{ḾềṀøṨ} каза: koi
[12:58:17 PM] Johnnie walker каза: emi tozi deto mi go dade e
[12:58:18 PM] Johnnie walker каза: 99 b

за един клиент става въпрос :D :D
 
Ей Момци я дайте някой фрее хост че ми трябва ама да надежден :D
 
фрее хост
да надежден :D

what_the_hell_is_this_crap.jpg
 
Абе някой тука знае ли Visual Basic? :D:
 
Искам да споделя нещо с Вас което :x хахахаххахаха немога да спра да се смея просто :))))))))))))))))))

ето го и него:

Code:
I aim for 2000€

On Mar 16, 2010, at 0:17, "Stile7 Ltd. Desing & Repairs" <[email protected]> wrote:

> Hello,
> I have interest in the domain http://imgbox.com. I saw that you sell and want to ask what is the price, what is the method of payment and  what are the conditions?
>
> Will expect a response in short time.
>
> Greetings Vasil Parvanov Style7 Ltd.

какво ще рече това хахахахха въпросната фирма е регистрирала домейна който аз се интересувам нали и го продава (така пише) и реших да пратя майл за да видя да го купя от тях и отговора им е: (хахахаххаха)
- че въпросният домейн който струва 18лв или да кажем 8 долара ми го продават за 2000 евро хахахахаххахахахаххаха
 
Ама верно ? останалите 1993 евро за SSL сертификат ли са ?
Омг 1337 н00бз са тея.

Ама ето едно,НО ако тоя сайт е имал,да кажем над 1м посещения на ден,е добре да се продава толкова скъпо.
 
Ама верно ? останалите 1993 евро за SSL сертификат ли са ?
Омг 1337 н00бз са тея.

Ама ето едно,НО ако тоя сайт е имал,да кажем над 1м посещения на ден,е добре да се продава толкова скъпо.

К'ви 1 милион бе пич хахахаха мамкаму, че изтрих майла да ти покажа статистиката която той ми даде хахаха за миналата година общо посещенията му бяха 500 и нещо а за тази най-много февруари 82 това го помня. И то защо сигорно са 82 хахаха защото аз следя четири домейна от 3 месеца сериозно вече понеже са свързани с новият ми проект да го кажем така нали :))) и тоя ми ръси, че ми продава този за 2000 Евро хахахахаха
 
За 2 милиона да го продава... :D: