Говорилня

от къде мога да си взема драйвери за Windows 7 дъното ми е asrock n61p-s (AMD)
имам само драйвери за Windows Vista 32/64 bit, Windows XP 32/64 bit, Windows 2000 и още по стари ама за 7 няма

Когато сложиш на 7-цата какво ти дава?

Edit: http://www.softwarepatch32.net/fln61p-s.htm
 
Когато сложиш на 7-цата какво ти дава?

Edit: Asrock n61p s drivers xp/7

след няколко дни смятам да инсталирам 7 ама искам да съм готов преди това

мерси за бързия отговор

edit: във всеки файл има едно и също Download_DriverDetective_8_2.exe
 
Last edited:
Всеки мъж иска...
1. Осми март да се премести на двадесет и девети февруари. Все пак може да се понесе веднъж на 4 години
2. Пластичните операции за увеличаване на бюста да бъдат към безплатните здравни пътеки.
3. За зачатие на дете да са необходими съвместното
участие на един мъж и четири жени.
4. За да предпази партньорката си от забременяване, да е достатъчно по време на секс да кръстоса палци зад гръба си.
5. Всички жени да се наричат с едно и също име - за простота в общуването.
6. Всички жени да са алергични към злато, скъпоценни камъни и животински кожи
7. В женския нос да има специални филтри срещу мириса на бира, пот и лук.
8. Банският да бъде идеален костюм за бизнес дамите. А и не само за тях.
10. За да се разкопчае сутиена да е достатъчно само леко да му духнеш.
11. Месечния цикъл на жената да бъде само веднъж годишно - по време на откриването на риболовния сезон.
12. Вратовръзката да може да не се завързва, а колана -

да не се стяга.
13. Веднъж в месеца всеки да има разрешено по трудовото законодателство право да запали офиса си.
14. Косъмчетата от носа и по гърба леко да се трансплантират на главата.
15. Да може да регулира по собствено желаната дължината на члена си и ерекцията - както силата на звука в приемника.
16. Автомагистралите да нямат ограничения на скоростта, и да се строят във формата на гигантски овал.
17. Мъжете също да изпитват множествен оргазъм.
18. Да се изобретят чорапи, които да съществуват само като чифт. Оставени на различни места, те енергично да пропълзяват един до друг.
19. Във всеки бар да има възглавници за тези, които не се канят да си тръгват от там днес​
 
  • Like
Reactions: Wikko0
whjbndijkwanbdhdabdnjkhwadasmdkawhuidas
 
Last edited:
след няколко дни смятам да инсталирам 7 ама искам да съм готов преди това

мерси за бързия отговор

edit: във всеки файл има едно и също Download_DriverDetective_8_2.exe

Аз помислих, че седмицата не ти ги е намерила :x спокойно в нея има всичко.
 
[Предложение] За версията 97d

Предложение относно PK Clear Command:
Ако може да се направи така, че когато ти чисти убийствата да взема от базата данни "PK Count" или казано на български убийствата които си направил и да взема пари според убийствата.

Предложение относно Golden Archer:
Ако може да се направи така, че когато се слагат stone, rena да не може да се дава trade, един вид да се спре "умножаването" на Stone, Rena.

Предложение относно Post Command:
Ако може да се направи така, че да има нещо като "flood" интервал. За да се избегне спама на самия чат. Примерно да се сложи на 10 секунди или да се направи такава опция.
 
Last edited:
Пешеходци!!
Винаги когато е възможно пресичайте на червено. Ако водачите ви клаксонират ги напсувайте "Ко искаш уа галош". Ако някой от тях даде газ скочете пред него и го накарайте да набие спирачки и да предизвика верижна катастрофа. Вие сте в правото си да не платите нищо от щетите.
 
  • Like
Reactions: Backo
[Предложение] За версията 97d

Предложение относно PK Clear Command:
Ако може да се направи така, че когато ти чисти убийствата да взема от базата данни "PK Count" или казано на български убийствата които си направил и да взема пари според убийствата.

Предложение относно Golden Archer:
Ако може да се направи така, че когато се слагат stone, rena да не може да се дава trade, един вид да се спре "умножаването" на Stone, Rena.

Предложение относно Post Command:
Ако може да се направи така, че да има нещо като "flood" интервал. За да се избегне спама на самия чат. Примерно да се сложи на 10 секунди или да се направи такава опция.
Мисля че всичко това го има :)
Ако искаш да ти спами през 10 секунди напиши /1 (и тук какво искаш да ти спами) и задържаш Alt+1
Примерно /1 Wikko0 и като задържиш Alt+1 и така през 5-10 секунди спами Wikko0 става и с /2..3..4 и т.н само че натискаш Alt+цифрата :)
 
Last edited:
Тази година,няма ли да правим коледно лого? :D
 
Мисля че всичко това го има :)
Ако искаш да ти спами през 10 секунди напиши /1 (и тук какво искаш да ти спами) и задържаш Alt+1
Примерно /1 Wikko0 и като задържиш Alt+1 и така през 5-10 секунди спами Wikko0 става и с /2..3..4 и т.н само че натискаш Alt+цифрата :)

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
 
Мисля че всичко това го има :)
Ако искаш да ти спами през 10 секунди напиши /1 (и тук какво искаш да ти спами) и задържаш Alt+1
Примерно /1 Wikko0 и като задържиш Alt+1 и така през 5-10 секунди спами Wikko0 става и с /2..3..4 и т.н само че натискаш Alt+цифрата :)

Нито едно от 3-те неща ги няма :)
 
Тази година,няма ли да правим коледно лого? :D

Явно не от миналата година виждам е сложил :D: иначе и аз бях надъхан да се развихря ^^